Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
44 бюджетна сесія
2023-12-21

21 грудня міський голова Сергій Соломаха провів 44 сесію. Ушанувавши хвилиною мовчання полеглих українських захисників, депутати ухвалили низку важливих рішень, розглянувши всі питання порядку денного сесії. 

Зокрема: ухвалили бюджет Миргородської міської територіальної громади на 2024 рік,  Положення про цільовий фонд міської ради в новій редакції та затвердили штат апарату міської ради та її виконавчих органів. Внесли зміни до Програми протидії та профілактики злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку в громаді. Затвердили низку цільових програм на 2024-2026 роки, зокрема: Програму підготовки молоді до військової служби і підтримки заходів мобілізації та територіальної оборони; Програму розвитку цивільного захисту громади; Програму зміцнення іміджу, розвитку співробітництва та вшанування жителів громади; Комплексну програму розвитку житлово–комунального господарства; Програму відшкодування різниці в тарифах на послуги з постачання теплової енергії та послуги з постачання гарячої води Комунальному підприємству "Тепловодсервіс" для потреб населення; Програму будівництва, реконструкції та модернізації об’єктів інфраструктури і ремонтів об’єктів дорожньо-мостового господарства; Програму розвитку культури і мистецтва; Перспективний план розвитку шкільної мережі та освітньої системи; Програму розвитку освіти та Програму з реалізації молодіжної політики; Програму розвитку фізичної культури і спорту Миргородської міської територіальної громади на 2024-2026 роки. Програму підтримки та розвитку Міської телестудії "Миргород"; Програму цифрового розвитку; Програму розвитку малого підприємництва та сільськогосподарського виробництва; Комплексну програму соціального захисту населення; Комплексну програму реабілітації, інтеграції та соціального захисту Захисників/Захисниць України та членів їх сімей і Комплексну програму розвитку охорони здоров'я. Також депутати підтримали проєкти договорів про співробітництво територіальних громад у різних сферах та Програму регулювання земельних відносин Миргородської міської територіальної громади на 2024-2026 роки. Усі підготовлені та опрацьовані на профільних комісіях рішення, депутати підтримали одноголосно.

На завершення сесії міський голова Сергій Соломаха подякував депутатам за плідну та конструктивну роботу у 2023 році та привітав їх з прийдешніми святами.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 17 червня 2024 року

     
     
До уваги жителів села Хомутець

 Графік виїзного прийому громадян спеціалістами КП "Спецкомунтранс"

     
     
Грантова програма, спрямована на підтримку ініціатив внутрішньо переміщених осіб (ВПО)

ГО «КримSOS» за підтримки УВКБ ООН розпочинає відбір проєктних заявок на грантову програму

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]