Цивільний захист Карта укриттів

Ти як? Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Щоденна інформація про епідситуацію на COVID-19 в Миргороді
2020-09-15

З початку реєстрації  коронавірусної хвороби (COVID-19), спричиненої коронавірусом SARS-COV-2, в місті Миргород на 15.09.20р. зареєстровано 48 лабораторно підтверджених  випадків, за останню добу – 5. Одужали від COVID-19 з початку реєстрації – 29 захворілих, продовжують лікування 19 осіб. В КНП «Миргородська ЦРЛ» в наявності  139 експрес-тестів  для виявлення наявності антитіл в крові  хворого з підозрою на  COVID-19, інфомує Миргородський міжрайонний відокремлений підрозділ лабораторних досліджень Державної установи «Полтавський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я  України».

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Оголошення

27 березня о 10:00 відбудеться чергова зустріч у межах роботи регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу». Її проведуть в онлайн-форматі.

     
     
ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ПОСТРАЖДАЛИХ ВНАСЛІДОК АТАКИ

Працівники Центру надання адміністративних послуг розпочинають прийом документів для оформлення матеріальної допомоги мешканцям, чиє майно постраждало від вчорашньої атаки

     
     
Оголошення!

До уваги суб'єктів господарювання!

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.
МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]