Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Із засідання громадської ради
2020-10-02

Окрім весняного прибирання території міста, активісти громадської ради пропонують проводити осінню толоку з організованим графіком вивезення сміття у кожному мікрорайоні. Про це, зокрема, йшлося на засіданні громадської ради, що відбулося 1 жовтня. Миргородці переймаються санітарним станом міста і тому заходи весняної толоки хочуть проводити і восени. Широко обговоривши екологічну тему, ідею підтримали, і найближчим часом за участю представників рад мікрорайонів, голів вуличних та будинкових комітетів спільно з комунальниками буде розроблено детальний графік вивезення сміття, аби те не розносилося вітром.

Загалом порядок денний засідання громадської ради складався з таких питань:

1. Благоустрій міста. Підготовка служб міського господарства до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2020-2021 року.

2. Розміщення по мікрорайонах міста контейнерів для негабаритних відходів згідно  з графіком.

3. Інформація про використання КНП "Миргородська ЦРЛ" коштів, виділених Національною службою здоров'я, починаючи з квітня 2020 року. Лікування пацієнтів від COVID-19.

По двох питаннях керівники відповідних служб надали відповідну інформацію та роз'яснення з питань, озвучених на засіданні.

Щодо використання КНП "Миргородська ЦРЛ" коштів, виділених Національною службою здоров'я, починаючи з квітня 2020 року та лікування пацієнтів від COVID-19, то ці питання залишилися без відповіді, оскільки запрошені представники відповідної установи не прийшли на засідання. Деякі коментарі з цього приводу надав член громадської ради від міської громадської організації інвалідів "Перлина" Олексій Чуприна. Він працює  хірургом у ЦРЛ.

Ситуацію із захворюванням по місту пояснив директор комунального некомерційного підприємства «Миргородський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Олександр Фошин. Він зазначив, що ПМСД повністю забезпечене всім необхідним, але хворих  із ураженням 20% легень уже не може лікувати, а в ЦРЛ не приймають на лікування, бо інфекційне відділення заповнене, а додаткові ліжка тільки почали розгортати. Ситуація – непроста.  За останню добу в місті Миргород зафіксовано 2 нові випадки COVID-19. З початку реєстрації коронавірусної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-COV-2, на 1.10.20р.  зареєстровано 99 лабораторно підтверджених випадків. Нових випадків COVID-19, зареєстрованих в період з 05.08.2020 по 30.09.2020 р. – 84. Одужали від COVID-19 з початку реєстрації  42 захворілих, продовжують лікування 57 осіб.

Наступне засідання громадської ради заплановане на грудень.

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 19 квітня 2024 року

     
     
Сплачуємо борги до бюджету громади

Переліки боржників до бюджету громади станом на 1 квітня 2024 року

     
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]