Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
«25 років незалежності: нариси історії творення нації та держави»
2016-11-02

Проголошення Незалежності чверть століття тому стало поворотною віхою в історії розвитку української держави і могутнім стимулом для натхненної праці заради миру і добробуту в нашому спільному домі. Ми, за 25 років, пройшли немалий шлях «спроб і помилок», у нас було як багато перемог так і багато поразок. Шлях, сповнений випробувань. Виросло нове покоління, яке не знає впливу комуністичного режиму, відбулося чимало подій, що змінили, іноді навіть докорінно, життя в Україні. За роки Незалежності ми навчилися бути вільними, усвідомили власну спроможність брати відповідальність та самостійно визначати національне буття.

Миргородська міська бібліотека для дорослих ім. Д.Гурамішвілі пропонує своїм читачам книгу «25 років незалежності: нариси історії творення нації та держави». Це новий погляд на історію України після 1991 року, це зростання активності українського суспільства, піки якої приходилися на три революції – Революцію на граніті, Помаранчеву революцію та Революцію гідності. Кожна з них надавала потужні імпульси для розбудови держави. Ця книга може використовуватися у школах вчителями історії, краєзнавцями, а  також широким колом небайдужих читачів, науковців, громадських активістів, студентської молоді. Завітайте до бібліотеки, щоб ознайомитися з цим видання.

 

Завідуюча міською бібліотекою

для дорослих ім. Д. Гурамішвілі

Алла Федченко

ОГОЛОШЕННЯ
     
Соціальна допомога для ветеранів та переселенців

Соціальна допомога для ветеранів та переселенців від транспортної компанії Грузар

     
     
Відбудеться засідання комісії з питань освіти

01 березня 2024 року о 14.30  відбудеться засідання комісії з  питань освіти, культури, туризму, молоді і спорту, впровадження цифрових  технологій, регламенту, депутатської етики та діяльності депутатів.

     
     
Вакансії

Потреба у працівниках  на 29 лютого 2024 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]