Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Вітання міського голови з державними святами
2020-08-23

Шановні миргородці!

Щиро вітаю Вас із національними святами – Днем Державного Прапора і Днем Незалежності! У цих датах вкарбована терниста дорога українців, які так довго йшли до волі, до незалежності. Відзначаючи ці свята, пам’ятаймо про героїчний подвиг нашого народу у боротьбі за українську націю.

Боротьба за Незалежність України триває і нині. Тому особлива  моя подяка нашим Героям-захисникам, низький уклін  матерям та батькам, що виховали воїнів-патріотів. Шана і вічний спокій  тим, хто віддав своє життя, захищаючи українську землю від ворога. Дякую всім миргородцям за активну громадську позицію.

Нехай головне свято країни запалить у душі кожного з нас віру у те, що разом ми здолаємо перешкоди, дарує надію на краще майбутнє та наповнює серце любов’ю до рідного краю! Нехай наші добрі справи примножують славу України, підносять імідж нашого міста-курорту! Нехай над нами завжди буде мирне небо, а в серцях - любов до рідної землі!

 

 Із повагою

 міський голова Сергій Соломаха

ОГОЛОШЕННЯ
     
Вакансії

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді  на  8 грудня 2023 року

     
     
“Гаряча” телефонна лінія

 11 грудня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії заступником міського голови Сергієм Олексійовичем Швайкою. Охочих просимо звертатися  за телефоном 5-25-01

     
     
Оголошення про початок роботи над проєктом Місцевого плану управління відходами Миргородської територіальної громади

Громадська організація «Суспільний проект «Еколтава»та  уповноважені виконавчі органи Миргородської міської ради розпочинають роботу з розроблення Місцевого плану управління відходами (МПУВ) Миргородської територіальної громади.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]