Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Спартакіада трудових колективів: шахи
2021-02-22

Відповідно до календаря змагань спартакіади трудових колективів міської територіальної громади в суботу відбулися змагання з шахів. Взяти участь в цьому виді змагань виявили бажання дев’ять команд. Результати шахових протистоянь в індивідуальному та командному заліках наступні.

Серед жінок третє місце - за представницею команди «МБК» Тетяною Даценко, друге -  у Людмили Коростиленко «ЗТВУЗ», перше - у представниці «Освіти» Стелли Акулової. У змаганнях серед чоловіків третім став Захар Іщенко «МБК», друге місце - у Віктора Лукянченка «ЗТВУЗ», перше місце здобув представник «Освіти» Валерій Яворовський.

Командні місця в цьому виді змагань розподілилися наступним чином. Третє місце - у команди «МБК», друге - у «ЗТВУЗ», перше - за «Освітою». Міський центр «Спорт для всіх» висловлює вдячність адміністрації дитячо-юнацької спортивної школи та тренеру-викладачу відділення шахів Валерію Яворовському в наданні спортивної бази для проведення змагань.

 Після трьох видів змагань спартакіади лідирує «ЗТВУЗ» (41 очко), другі - «Освіта» (40 очок), треті - «Енергофінанс»  (34 очка).

Наступним етапом спартакіади будуть змагання з кульової стрільби, які відбудуться 27 лютого в приміщенні Миргородського СТК ТСОУ.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Запрошуємо представників бізнесу Миргородської громади на презентацію порталу "Myrhorod Business Lab"

Захід відбудеться 06.12.2023 р. у приміщені «Центру надання адміністративних послуг» 

     
     
“Гаряча” телефонна лінія

4 грудня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії секретарем міської ради Гуржієм Олександром Васильовичем. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     
Оголошення про проведення зборів зі збільшення кількості членів Молодіжної ради

6 грудня 2023 року  відбудуться  збори зі збільшення кількості членів Молодіжної ради при Миргородській міській раді

 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]