Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Спартакіада трудових колективів: шахи
2021-02-22

Відповідно до календаря змагань спартакіади трудових колективів міської територіальної громади в суботу відбулися змагання з шахів. Взяти участь в цьому виді змагань виявили бажання дев’ять команд. Результати шахових протистоянь в індивідуальному та командному заліках наступні.

Серед жінок третє місце - за представницею команди «МБК» Тетяною Даценко, друге -  у Людмили Коростиленко «ЗТВУЗ», перше - у представниці «Освіти» Стелли Акулової. У змаганнях серед чоловіків третім став Захар Іщенко «МБК», друге місце - у Віктора Лукянченка «ЗТВУЗ», перше місце здобув представник «Освіти» Валерій Яворовський.

Командні місця в цьому виді змагань розподілилися наступним чином. Третє місце - у команди «МБК», друге - у «ЗТВУЗ», перше - за «Освітою». Міський центр «Спорт для всіх» висловлює вдячність адміністрації дитячо-юнацької спортивної школи та тренеру-викладачу відділення шахів Валерію Яворовському в наданні спортивної бази для проведення змагань.

 Після трьох видів змагань спартакіади лідирує «ЗТВУЗ» (41 очко), другі - «Освіта» (40 очок), треті - «Енергофінанс»  (34 очка).

Наступним етапом спартакіади будуть змагання з кульової стрільби, які відбудуться 27 лютого в приміщенні Миргородського СТК ТСОУ.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Переліки боржників до бюджету громади станом на 1 лютого 2024 року

За інформацією податкової служби, 5790 жителів громади станом на 1 лютого 2024 року мають борг до бюджету громади на загальну суму 15,9 млн. грн. 

     
     
Вакансії

Потреба у працівниках  на 22 лютого 2024 року

     
     
Оголошено конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності

Миргородський ліцей «Лінгвіст»  оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]