Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Легалізація трудових відносин триває
2021-09-23

Дотримуючись карантинних заходів, у громаді продовжує працювати робоча група з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення. Проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота щодо соціальних  ризиків для громадян, які використовують незадекларовану  працю та суб’єктів господарювання, які виплачують заробітну плату неофіційно.        

Під час чергового рейду 22 вересня 2021 року членами робочої групи на підставі розпорядження міського голови від 25 січня 2021 року №14-в «Про створення робочої групи по легалізації заробітної плати та зайнятості населення» проведено спостереження 7 суб’єктів господарської діяльності, виявлено 4 фізичних осіб, які здійснювали підприємницьку діяльність без державної реєстрації.                        Впродовж січня-вересня 2021 року робочою групою було проведено 12 рейдів,  спостережено 105 суб’єктів господарської діяльності, виявлено 11 найманих працівників, які працювали без належного оформлення трудових відносин, та 13 фізичних осіб, які здійснювали підприємницьку діяльність без державної реєстрації. По суб’єктах господарської діяльності, у яких виявлено порушення законодавства про працю, направлено подання до Управління Держпраці у Полтавській області  та ГУ ДПС у Полтавській області для вжиття заходів у межах наданих повноважень.  Робота робочої групи з питання легалізації зайнятості населення триватиме і надалі. Звертаємо увагу роботодавців на необхідності дотримання чинного законодавства, а громадян – не погоджуватися на роботу без офіційного оформлення та на виплату заробітної плати в конвертах. Закликаємо суб’єктів господарювання, які використовують працю найманих працівників, без належного оформлення трудових відносин та фізичних осіб, які здійснюють підприємницьку діяльність без державної реєстрації, невідкладно належним чином оформити  трудові відносини.

Головний спеціаліст відділу моніторингу  місцевих податків  та з питань зайнятості Миргородської міської ради Тетяна Овлах

ОГОЛОШЕННЯ
     
Вакансії

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді  на  5 грудня 2023 року

     
     
Оголошення про проведення зборів зі збільшення кількості членів Молодіжної ради

6 грудня 2023 року  відбудуться  збори зі збільшення кількості членів Молодіжної ради при Миргородській міській раді

 

     
     
Запрошуємо представників бізнесу Миргородської громади на презентацію порталу "Myrhorod Business Lab"

Захід відбудеться 06.12.2023 р. у приміщені «Центру надання адміністративних послуг» 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]