Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
17 вересня - День усиновлення
2023-09-17

Згідно з Указом Президента України від 28 липня 2023 року №455/2023 "Про внесення змін до деяких указів Президента України" 17 вересня відзначається День усиновлення. Це свято здійснених мрій, другий день народження для багатьох сімей, які взяли на себе відповідальність за долі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Свято людей, які живуть з гаслом: Чужих дітей не буває.

Усиновлення – це благородна і непроста справа. Особливо зараз, коли нашу країну переповнює горе та біль, тепло сімей, що відкрили свої серця для дітей, які потребують допомоги, розуміння та любові, цінне, як ніколи.

Цей день став святом для 84-х дітей Миргородської міської територіальної громади. Щиро вітаємо із святом родинного затишку та дитячої надії всіх, хто причетний до цього свята - усиновлювачів, прийомних батьків, опікунів, піклувальників! Дякуємо всім, хто долучається до цієї непростої справи, адже найважливіше для дитини – мати родину! Прийміть найщиріші слова поваги та шани з нагоди Дня усиновлення.

Звертаємося до всіх, хто вже прийняв чи ще обмірковує рішення щодо усиновлення. Батьківство - нелегка, наполеглива праця, але разом з тим це найшляхетніша місія людини. За підтримкою та необхідною консультацією з питань сімейних форм виховання звертайтеся до відділу "Служба у справах дітей" Миргородської міської ради за тел. 5-48-86 або особисто за адресою: вул. Сорочинська, 14 А, м. Миргород, Полтавська область.

Зичимо всім сил, здоров’я, добра та благополуччя!

Відділ "Служба у справах дітей"

ОГОЛОШЕННЯ
     
Перелік боржників до бюджету громади станом на 1 липня 2024 року!

За інформацією податкової служби, 5788 жителів громади станом на 1 липня 2024 року мають борг до бюджету громади, загальна сума якого складає близько 16,0 млн грн. 

Перевірити наявність боргу можна за посиланням.

     
     
Потреба у працівниках
Потреба у працівниках на 17 липня 2024 року
 
     
     
Затверджено технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок

Миргородська міська рада повідомляє, що рішенням п’ятдесят першої сесії Миргородської міської ради восьмого скликання від 12 липня 2024 року №196 "Про розгляд та затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок":

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]