Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС
2022-05-24

На засіданні міської комісії з питань ТЕБ та НС, яка відбулася 23 травня під головуванням першого заступника міського голови Олександра Острянина, обговорили поточну ситуацію щодо аварії на міській каналізаційній мережі та спланували заходи для попередження надзвичайної ситуації в громаді.

Нагадаємо, минулого тижня, внаслідок пориву на мережі, сталося руйнування самопливного каналізаційного колектору на вулиці Гоголя, 120. Внаслідок аварії було припинено водовідведення лівобережної частини міста та частково обмежено водопостачання споживачам. Силами підприємства було виконано першочергові аварійно-відновлювальні роботи на аварійній дільниці колектору, але це не вирішило проблему повністю. За поясненням фахівців, щоб не допустити можливих екологічних наслідків, потрібно облаштувати тимчасову станцію перекачки стоків з подальшою заміною зруйнованих каналізаційних труб самопливного каналізаційного колектору. Через складний фінансовий стан КП "Миргородводоканал" не може закупити відповідне обладнання, і тому звернулося  за допомогою.  Обговоривши поточну ситуацію, та з метою недопущення переростання вищезазначених подій у надзвичайну ситуацію, комісія з питань ТЕБ та НС рекомендувала виконавчому комітету Миргородської міської ради виділити кошти  в сумі майже 430 тис. грн. з резервного фонду бюджету громади для ремонту самопливного каналізаційного колектора.

Наступне питання, яке обговорили на засіданні, стосувалося  підготовки до купального сезону 2022 року та літнього відпочинку.

За підсумками засідання ухвалено протокольне рішення.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Запрошуємо представників бізнесу Миргородської громади на презентацію порталу "Myrhorod Business Lab"

Захід відбудеться 06.12.2023 р. у приміщені «Центру надання адміністративних послуг» 

     
     
“Гаряча” телефонна лінія

4 грудня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії секретарем міської ради Гуржієм Олександром Васильовичем. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     
Оголошення про проведення зборів зі збільшення кількості членів Молодіжної ради

6 грудня 2023 року  відбудуться  збори зі збільшення кількості членів Молодіжної ради при Миргородській міській раді

 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]