Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Головні питання планового виконкому
2020-10-19

19 жовтня міський голова Сергій Соломаха провів засідання виконавчого комітету. Перед розглядом запланованих питань очільник міста вручив вітальну адресу Миколі Олефіру, завідувачу Миргородського МВПЛД ДУ «Полтавський ОЛЦ МОЗ України, з нагоди ювілейного Дня народження, який  він відзначив 14 жовтня.

За 9 місяців поточного року міський бюджет виконано на 91,2%. Про це повідомив начальник фінансового управління міської ради Сергій Скляр. За його словами невиконання бюджетних показників спричинили карантинні коронавірусні заходи. Разом з тим, додав він, захищені статті та кредитні зобов'язання – виконано в повному обсязі. (Презентаційний матеріал)

Коментуючи показники бюджету Сергій Соломаха зазначив, що ситуація залишається складною, але її вдається контролювати.  Під час розгляду поточних питань, було ухвалено рішення у сфері діяльності служби у  справах дітей; відділу споживчого ринку та  підприємництва; управління архітектури та державного архітектурно-будівельного контролю; виконавчого комітету.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 17 червня 2024 року

     
     
Особистий прийом громадян

17 червня 2024 року з 16.00  до 17.00  у приміщенні Центру надання адміністративних послуг м. Миргорода  (вул. Гоголя,171/1) заступник міського голови - начальник управління комунальних ресурсів Швайка Сергій Олексійович проводитиме особистий прийом громадян.  Попередній запис за телефоном  (05355) 5-25-09  або у  ЦНАП.

     
     
До уваги жителів села Хомутець

 Графік виїзного прийому громадян спеціалістами КП "Спецкомунтранс"

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]