Цивільний захист

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Санаторно-курортні заклади
2021-11-17

У Миргороді розташовано 8 закладів санаторно - курортного типу. Це ПрАТ “Миргородкурорт”, який об’єднує 4 санаторії різних профілів, а також спеціалізований Миргородський санаторій “Слава”, структурний підрозділ санаторій ім. Миколи Гоголя регіональної філії "Південна залізниця" АТ "Укрзалізниця", медичний реабілітаційний центр МВС України “Миргород”, санаторій "Миргородоздоровниця" з елітним класом проживання та обслуговування.

 

1.ПрАТ «Миргородкурорт», санаторії:

- санаторій «Березовий Гай»

 

 

В «Березовому Гаї», як і в інших відділеннях бальнеологічного курорту, основним профільним напрямом є лікування пацієнтів із захворюваннями шлунково-кишкового тракту (хронічні гастрити, коліти, холецистити). Разом з профільним на базі санаторію функціонують два реабілітаційні відділення:

-реабілітація пацієнтів, хворих на цукровий діабет - лікування цукрового діабету першого і другого типу, легкої та середньої тяжкості, а також тяжкого ступеня в стані компенсації або субкомпенсації, за умови відсутності проявів кетоацидозу і гіпоглікемічних станів пацієнта;

-реабілітація пацієнтів із захворюванням щитовидної залози проходить при діагнозі післяопераційного гіпотиреозу легкого та середнього ступеня тяжкості, у разі медикаментозної компенсації, також показано при субклінічному гіпотиреозі як наслідок нестачі йоду в організмі.

«Березовий Гай» є національним лідером в лікуванні цукрового діабету в Україні, санаторій став відомим й популярним не тільки в нашій країні, але й в країнах далекого зарубіжжя. Реальні успішні результати в лікуванні цукрового діабету досягаються завдяки співпраці з НДІ ендокринології та обміну речовин імені Комісаренка і німецькими клініками та ендокринологами.

Адреса: 37600, Полтавська обл., м. Миргород, вул. Гоголя, 112

Години праці: відчинено цілодобово

Телефон: +38 (05355) 5-52-65, 5-21-24

Веб-сайт: https://mirgorodkurort.ua/sanatoriums

 

-санаторій «Полтава»

 

Санаторій «Полтава» в Миргороді запрошує на реабілітацію пацієнтів із захворюваннями шлунково-кишкового тракту. Профільне відділення оснащене найсучаснішою діагностичною і лікувальною базою і так само як інші санаторії Миргороду займається лікуванням патологій шлунково-кишкового тракту. У корпусі санаторію розміщений місткий кіноконцертний зал на 500 чоловік, є відділення ЛФК (лікувальної фізкультури), обладнане найсучаснішими лікувальними і силовими тренажерами. Досвідчені інструктори підберуть для вас індивідуальну програму і проведуть оздоровчі заняття.

Реабілітаційне відділення санаторію «Полтава» надає додаткові послуги за кількома напрямками. Тут функціонує:

-пострезекційне відділення - що займається реабілітацією хворих, які перенесли операцію на шлунку і жовчному міхурі;

-кардіологічне відділення - для пацієнтів, які перенесли інфаркт міокарда або оперативне втручання на серці та судинах;

-відділення органів руху - по лікуванню хворих з ураженнями опорно-рухового апарату;

-гіпертонічне відділення - для хворих, які страждають підвищеним артеріальним тиском.

Адреса: 37600, Полтавська обл., м. Миргород, вул. Гоголя, 112

Години праці: відчинено цілодобово

Телефон: +38 (05355) 5-52-46, 5-50-54

Веб-сайт: https://mirgorodkurort.ua/sanatoriums

 

- санаторій «Миргород»

 

 

Основний профільний напрям санаторію «Миргород» - лікування та реабілітація хворих із захворюваннями травної системи:

-захворюваннями шлунку, хронічними гастритами (з порушенням моторно-евакуаторної функції і секреторною недостатністю);

-захворюваннями кишечника (хронічні коліти, ентероколіти);

-патологіями печінки, жовчного міхура і жовчовивідних шляхів (гепатити, холецистити, дискінезії жовчовивідних шляхів).

Разом з профільним напрямом в санаторії «Миргород» створені всі умови для реабілітаційного лікування. Реабілітаційне відділення санаторію приймає на лікування пацієнтів з:

-цереброваскулярними патологіями (в тому числі після інсульту).

Тут же функціонують лікувальні кабінети для урологічних хворих, де ви зможете прийняти комплекс процедур, спрямованих на досягнення стійкої, довготривалої ремісії захворювань.

У санаторії функціонує відділення на 60 ліжок для реабілітації хворих, що постраждали від аварії на Чорнобильській АЕС.

Адреса: 37600, Полтавська обл., м. Миргород, вул. Гоголя, 112

Години праці: відчинено цілодобово

Телефон: +38 (05355) 5-26-50, 5-31-48

Веб-сайт: https://mirgorodkurort.ua/sanatoriums

 

- санаторій «Хорол»

 

 

Основний профіль санаторію «Хорол» - лікування хворих із захворюваннями шлунково-кишкового тракту. Тут же ви зможете пройти інтенсивний санаторний курс по лікуванню печінки, підшлункової залози і підібрати необхідний лікувальний профіль:

-гастроентерологічне відділення для лікування та реабілітації хворих з патологіями травного тракту;

-відділення для оздоровлення дітей із захворюваннями шлунково-кишкового тракту у віці від 6 до 14 років (у супроводі батьків);

-відділення для лікування жінок з патологіями статевих органів.

Адреса: 37600, Полтавська обл., м. Миргород, вул. Гоголя, 112

Години праці: відчинено цілодобово

Телефон: +38 (05355) 5-30-05, 5-21-87

Веб-сайт: https://mirgorodkurort.ua/sanatoriums

 

2. Спеціалізований Миргородський санаторій “Слава”

Спеціалізований Миргородський санаторій "Слава" є спеціалізованим лікувально-оздоровчим закладом гастро-ентерологічного профілю, який здійснює медичну практику з метою лікування хворих переважно природними факторами, а саме мінеральною водою «Миргородська» в поєднанні з фізіотерапією, водолікуванням, дієтичним харчуванням, психотерапією, за умови обов’язкового дотримання санаторно-курортного режиму, що забезпечує повноцінне оздоровлення і відпочинок. У санаторії лікуються інваліди всіх груп і категорій, учасники бойових дій, ліквідатори на ЧАЕС, які одержують путівки в управліннях соціального захисту населення за місцем проживання.

Адреса: 37600, Полтавська область, м. Миргород ,вул. Харківська, 64

Години праці: відчинено цілодобово

Телефон: +38 (05355) 5-31-12

 

3. Структурний підрозділ санаторій ім. Миколи Гоголя регіональної філії "Південна залізниця" АТ "Укрзалізниця"

Це спеціалізована лікувальна установа санаторно-курортного профілю для лікування захворювань травної системи й опорно-рухового апарата. Головним лікувальним фактором тут є слабомінералізована хлоридно-натрієва мінеральна вода "Миргородська", яку санаторій одержує з двох свердловин глибиною 714 метрів, розташованих на його території. У здравниці створений лікувально-діагностичний комплекс, де є все необхідне для ретельних досліджень і кваліфікованого лікування. Усі лікувальні процедури призначають після попереднього обстеження в діагностичних кабінетах санаторію, що включають у себе сучасну лабораторію, кабінети ендоскопії і рентгенографії, ультразвукового дослідження і термографії, функціональної діагностики і радіодіагностики. Обслуговування здійснюється висококваліфікованим медичним персоналом. Практично всі лікарі мають першу і вищу кваліфікаційні категорії.

Адреса: 37600, Полтавська область, м. Миргород, вул. Миргородських дивізій, 22

Години праці: відчинено цілодобово

Телефон: +38 (05355) 4-61-04; 4-65-05

Веб-сайт: http://www.pz.gov.ua/dept/4

 

 

4. Медичний реабілітаційний центр МВС України “Миргород”

Основним призначенням центру є проведення реабілітаційного та санаторно-курортного лікування, оздоровлення та відпочинку поліцейських, працівників МВС та Національної поліції України, ветеранів, пенсіонерів органів внутрішніх справ і членів їхніх родин, а також військовослужбовців Національної гвардії України.

Медичними показаннями для лікування та оздоровлення в МРЦ «Мирогород» є хвороби шлунково-кишкового тракту, ендокринологія, хвороби сечовидільної системи.

Головним лікувальним фактором є унікальна хлоридно-натрієва мінеральна вода, яка містить катіони натрію, кальцію, магнію, заліза, міді, кобальту, аніони хлору, сульфати, гідрокарбонати брому, йоду, фтору. Вода подається до бювету з свердловини, глибиною 711 м.

Крім того, широко використовуються: галотерапія (сольова печера), кінезотерапія («Нордична» хода, теренкури), нетрадиційні методи лікування (фітотерапія, аромототерапія), «Школа діабету», стоматологічні послуги (крім протезування).

Особлива увага приділяється реабілітаційному та санаторно-курортному лікуванню учасників бойових дій, зокрема учасників АТО, учасників Операції об’єднаних сил (ООС) та членів їх родин.

Адреса: 37602, Полтавська область, м. Миргород, вул. Українська, 60

Години праці: відчинено цілодобово

Телефон: +38 (05355) 4-66-07; 4-63-69

Веб-сайт: mirgorod@mvs.gov.ua

 

 

5. Санаторій "Миргородоздоровниця"

Новий приватний санаторій «Миргородоздоровниця» розташувався в центрі мальовничого куточку курортної зони міста Миргород.

Зручний, комфортабельний, сучасний дизайн 1,2,3-х кімнатних номерів класу «Люкс» в корпусі № 1 та 1-кімнатних номерів категорії «Стандарт» і «Покращений стандарт» в корпусі № 2 приємно здивують найвибагливіших відвідувачів.

Показаннями для лікування в санаторії є захворювання органів шлунково-кишкового тракту в стадії ремісії, цукровий діабет компенсований. Також проводиться терапія супутніх захворювань опорно-рухового апарату, дихальних шляхів, вегето-судинної дистонії.

Власна лікувальна база знаходиться в корпусах санаторію. Відпочиваючі можуть отримати такі процедури, як гідромасаж, перлинні ванни з ароматичними оліями, бульбашкові ванни для нижніх кінцівок, ручний масаж та фізіотерапевтичні процедури за призначенням лікаря.

Важливим фактором лікування є миргородська мінеральна вода, яка має неперевершені цілющі властивості.

До послуг відпочиваючих дитячий майданчик, тенісний корт.

Доброзичливість та професіоналізм висококваліфікованого персоналу завжди з радістю чекають на вас.

Адреса: 37600, Полтавська обл., м. Миргород, вул. Гоголя, 112А

Години праці: відчинено цілодобово

Телефон: +38 (05355) 5-24-29; +38(095) 451-79-09

Веб-сайт: https://myrgorod-sanatorium.com.ua/

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
4 та 5 лютого ЦНАП працюватиме з 8.00 до 12.00
До уваги власників майна, які відповідно до Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб подають заяви до ЦНАПу!  4 та 5 лютого 2023 року  Центр надання адміністративних послуг за адресою: вул. Гоголя, 171/1 працюватиме з 8.00 до 12.00.
     
     
Потреба у працівниках!

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді на 03 лютого  2023 року.

     
     
Про результати конкурсу

Інформація про результати конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства "Миргородська лікарня інтенсивного лікування" Миргородської міської ради.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net