Военкомат
Соціально-економічний розвиток
2011-06-23

Підсумки економічного і соціального розвитку за 2016 рік та проект Програми економічного і соціального розвитку міста Миргорода на 2017 рік

 

 1. ОСНОВНІ ТЕНДЕНЦІЇ ЕКОНОМІЧНОГО І СОЦІАЛЬНОГО РОЗВИТКУ МІСТА У 2016 РОЦІ

На стан виконання Програми соціально-економічного розвитку міста Миргорода за 2016 рік суттєво вплинули політичні та загальноекономічні критерії розвитку країни в цілому.

Зокрема, зміни, внесені в Бюджетний та Податковий кодекси, дозволили у звітному періоді отримати збільшення надходжень до бюджету міста відповідно, що забезпечило ефективну життєдіяльність міста та гарантування соціального захисту населення.

Понад 65% сімей міста охоплено наразі системою соціального захисту з питань надання усіх видів соціальної допомоги. За 9 місяців 2016 р. за рахунок субвенції з державного бюджету виплачено державних допомог та субсидій у сумі 98138,4 тис. грн., що у 2,5 рази більше, ніж за відповідний період минулого року.

Особливе значення для забезпечення виваженої політики соціального захисту відіграє Програма соціального захисту населення м. Миргорода, обсяги фінансування якої у 2015 році становили 373,4 тис.грн., а вже у 2016 році - 2055,4 тис.грн., що значно допомогло забезпечити якість життя незаможних верств населення.

Що стосується оплати праці, то, за даним органів статистики, середньомісячна заробітна плата за 9 місяців 2016 року становила 3770 грн., тоді коли за відповідний період минулого року цей показник складав 3443 грн., тобто відбулося збільшення на 9,5%.

 Разом з цим проблемою залишається погашення заборгованості з виплати заробітної плати, яка станом на 01.10.2016 року становить 3715,7тис.грн., з них на ДП НАК «Надра України» «Миргороднафтогазрозвідка» - 3128,8 тис.грн., на ДП ДАК «Хліб України» «Миргородський КХП№1» - 480,3 тис.грн., на ТОВ «Миргородмясопром» -106,6 тис.грн. - ці підприємства відносимо до категорії банкрутів.

Порівняно з початком 2016 року заборгованість на підприємствах-банкрутах збільшилася на 33,5 тис. грн. або на 0,9%.

З метою забезпечення реалізації державних гарантій у сфері праці, в тому числі і на право своєчасного одержання винагороди за працю, щодекадно спеціалістами здійснюється моніторинг стану виплати заробітної плати, що дає можливість контролювати стан погашення зарплатних боргів та упереджувати їх виникнення.

Також погашення заборгованої заробітної плати на підприємствах проводиться за рахунок виконання виконавчих проваджень.

Що стосується розвитку підприємництва, то в місті станом на 01.10.2016 року число діючих фізичних осіб-підприємців складало – 2679 та 104 юридичні особи.

Станом на 01.07.2016 року обсяг освоєних інвестицій в основний капітал склав 24,1 млн. грн.

Основними об’єктами інвестицій у 2016 році залишаються промислові об’єкти, санаторно-курортні заклади, об’єкти торгівлі, житлове будівництво та соціальна-культурна сфера.

У 2016 році продовжилась робота по освоєнню залучених інвестицій та грантових коштів по наступних напрямках.

В рамках Демонстраційного проекту DemoUkrainaDH "Модернізація теплового району "Авіамістечко"DemoUkrainaDH – Мінрегіоном та Мінфіном схвалено проект "Реконструкція системи опалення котельні по вул. Багачанська, 104". В наявності бізнес-план, основою якого є прийняте рішення NEFСO щодо фінансування проекту. Підписані всі договори, йде підготовка проведення тендеру. Загальна вартість проекту 882 тис.євро, з них кошти міського бюджету 134 тис.євро, 448 тис.євро кредитні кошти NEFСO, 300 тис.євро – грантові кошти NEFСO.

Реалізовується Швейцарсько-український Проект DESPRO "Розвиток системи водопостачання в малих містах через покращення діяльності комунальних підприємств" протягом 2015-2017 років. Проектом виділено 1,8 млн. грн. на модернізацію системи централізованого водопостачання. У 2016 році продовжено будівництво та реконструкцію водопровідних мереж. Повністю завершені роботи по прокладанню вуличних водогонів по вулицях Єрківська, Ванди Василевської, Петрівській, Колгоспній. На стадії завершення роботи по водогонам на вулицях Міжболотній, Козацькій, Стаднянській, Красносільській, Ломаній, Лісовій. Почапцях, Котляревського. На початку 2017 року буде прокладений водогін по провул. Заводському. В рамках проекту проводиться будівництво мереж водопостачання до житлових будинків соціально-незахищеним громадянам, які є абонентами-користувачами вуличних колонок Миргородводоканалу.

За умовами спільного проекту ЄС/ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду" по 6 ОСББ проводяться капітальні ремонти дахів, вимощення, утеплення фасадів, заміна вікон. Загальна вартість запланованих робіт – 3990 тис. грн., з яких 1 840 тис. грн. – кошти проекту, 229 тис. грн. – кошти ОСББ, 1 921 тис. грн. – кошти міського бюджету. А також в рамках цього проекту проводиться робота по встановленню мультимедійної системи Рада. Вартість робіт згідно ПКД 910 тис.грн. (30% - кошти міського бюджету, 70% - кошти ЄС/ПРООН).

Проведено значну роботу у рамках проекту USAD "Місцеві Альтернативні джерела енергії: м. Миргород", а саме: розбудовано систему логістики, шляхом придбання необхідної техніки (автомобіль, навантажувачі) та створенням ресурсного центру розвитку біоенергетики, збудовано склад для зберігання біопалива, заготовлений необхідний обсяг палива, проведено реконструкцію котельні та паливного складу.

Проект "Реконструкція мосту через річку Хорол, загальною довжиною 116 м по вул. Гоголя у м. Миргороді Полтавської області", що став переможцем загальноукраїнського конкурсу, оголошеним Державним фондом регіонального розвитку, направлений на вирішення транспортної проблеми м. Миргорода. Загальна вартість проекту становить 33,4 млн. грн. У 2016 році виконані такі роботи, як: демонтаж існуючих балок, розбирання монолітних залізобетонних перекриттів прогінних споруд, проведено влаштування штучних насипів для подальшого демонтажу залізобетонних прогінних споруд. Виконано роботи по технічному нагляду за проведеними будівельними роботами. Здійснено коригування проектно-кошторисної документації та відновлено будівельні роботи. У листопаді 2016 року завершено бетонування річкових ригелів та берегових опор, завезено та встановлюється 12 бетонних балок. Забетоновано частково 2 підпірні стінки на 1-ій і 6-ій берегових опор, здійснено монтаж каркасу проїжджої частини.

В 2016 році на капітальний ремонт житлового фонду було використано 1487,2 тис. грн., в т.ч.:

 • на капітальний ремонт покрівель житлових будинків – 621,2 тис. грн.;
 • на капітальний ремонт інженерних мереж – 219 тис. грн.;
 • капітальний ремонт та диспетчеризацію ліфтів – 647 тис. грн.

Проводився поточний ремонт по ліквідації аварійних ситуацій на мережах водопроводу та каналізації, заміна старих мереж водопроводу:

 • виконано прочистку каналізаційної мережі вул. Сорочинська – вул. Незалежності;
 • побудовано водопровідну мережу по вул. Єрківська, по вул. В.Василевської та по вул. Петрівська;

- частково виконано реконструкцію водопровідної мережі по вул. Почапці;

- виготовлено проектну документацію на реконструкцію каналізаційної насосної станції №2 по вул. Гоголя з використанням енергозберігаючого насосного обладнання.

Проведено реконструкції вуличного освітлення по вулицям міста: Лікарняна, Скляра, Зубковського, Лесі Українки, Красносільській, Дружби, пров. Зубковського, роботи виконані на загальну суму 134 тис. грн.

По технічному переоснащенню вуличного освітлення м. Миргорода з оснащенням економних світильників по вулицям Чумацька, Молодіжна, Довге Озеро, Троїцька, Боровиковського – Горбова, Слави, роботи виконані на загальну суму 139 тис. грн.

Виконані роботи з капітального ремонту доріг по вулицях Слави, Б.Хмельницького, Луговій, Озерній, Довге Озеро, Зірковій, Харківці (ділянка дороги з тротуаром на мосту через річку Хорол), Раскової, Троїцькій,Полтавській та тротуарів по вул. Шишацькій та вул. Гоголя. Виконані роботи з капітального ремонту внутрішньо будинкового проїзду за адресою по вул. Гоголя, 156 та проїзду до ДНЗ №2 «Оленка» . В зв’язку з закриттям руху автомобільного транспорту через міст через річку Хорол та запровадженням об’їзного маршруту пасажирських автоперевезень були виконані роботи з облаштування тимчасових зупинок в місті. Всього на зазначені роботи з капітального ремонту використано коштів міського бюджету на суму 3 216,9 тис. грн. на загальній площі 10 439 м2.

Також виконані роботи з поточного ремонту доріг та тротуарів з асфальтобетонним покриттям на 54 вулицях міста на суму 1609,3 тис. грн., а саме по вул. Гоголя, Старосвітській, Кашинського, Я.Усика, Грекова, Незалежності, Озерній, Хорольській, Свидницького, Багачанській, Мінзаводській, Спартаківській, Вокзальній, Миргородських дивізій, Шишацькій, Тичини, Ведмедівка, Нафтовиків, Заливній, Ігнатенка, Лазоренка, Котляревського, Українській, М.Грушевського, Лікарняній, Красносільській, Петрівській та інших. Загальна площа виконаних робіт з поточного ремонту доріг становить 7081 м2.

Частково виконані роботи з поточного ремонту внутрішньо будинкових проїздів та тротуарів по вул. Свидницького, 5 і 7, Сорочинській 250-254, Багачанській,108, 114,74, Гоголя,74 і 76/2 (до центру реабілітації дітей-інвалідів) та пішохідної доріжки до ДНЗ №10 «Веселка».

Виконані роботи з підсипки вулиць щебенем на таких вулицях: Мельченка, Дружби, Зубковського, Д.Озеро, Зірковій, Київській, Сластьона, Личанській, Харчовиків, Острівній, Нафтовиків, Красносільській, Микиші, Хорольській, Марусиченка, провулках Багачанському, Робітничому, вул. Мініна, Миру, Фестивальній, Гагаріна, Шкільній, Дібрівській, Комишнянській та інших. Всього використано на зазначені цілі 159,8 тис. грн.

Проведено будівельні роботи по ремонту покрівель, інженерних мереж, заміні вікон, дверей у загально освітніх дошкільних та позашкільних навчальних закладах, на загальну суму 3,6 млн. грн.

Також проведені роботи по капітальному ремонту кінолекційної зали краєзнавчого музею за адресою: м. Миргород, вул. Незалежності, 2, загальною вартістю 215,1 тис. грн., та покрівлі дитячої музичної школи ім. А.П.Коломійця по вул. Сорочинська, 5 в м. Миргород, загальною вартістю 172,3 тис. грн.

 

2. ЦІЛІ ТА ЗАВДАННЯ ПРОГРАМИ

Програма економічного і соціального розвитку міста на 2017 рік розроблена відповідно до Закону України “Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України” від 26.04.2013 року 2013 року № 1602-ІІІ та постанови Кабінету Міністрів України від 29.06.2011 року № 702 “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 26.04.2003 №621.

В основу програми покладені основні положення Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2014 року № 385.

Дана програма соціального та економічного розвитку на 2017 рік визначає цілі, головні завдання та заходи щодо підвищення інвестиційної привабливості, конкурентоспроможності міста та максимального забезпечення соціального захисту населення.

Основними цілями та завданнями програми є створення в перспективі підґрунтя для:

 • Поліпшення умов життєдіяльності громадян на основі розвитку економіки, як базису для підвищення рівня зайнятості, зростання доходів населення, якості та більшої доступності освіти і медичного обслуговування;
 • Забезпечення рівня екології міського середовища, відповідного умовам курортного міста:
 • запобігання шкідливому впливу антропогенної діяльності на екологію міста;
 • оздоровлення річки Хорол і запобігання підтопленню території міста.
 • Збільшення вимог громади від використання унікальних природних ресурсів території:
 • розробка й реалізація економічно - обґрунтованої, прозорої та цілеспрямованої земельно-інвестиційної політики муніципалітету;
 • підтримка підприємницької активності у пріоритетних напрямах розвитку міста;
 • сприяння розвитку туризму в Миргороді та на Миргородщині;
 • розвиток маркетингової та інформаційно-рекламної діяльності.
 • Забезпечення комфортності проживання у місті:
 • реформування системи управління й системи відносин власності у житлово-комунальній сфері;
 • модернізація систем енерго-, тепло-, водопостачання та водовідведення у місті;
 • підтримка у належному стані житла, прибудинкових територій, території і доріг міста.
 • Збереження та відтворення людського капіталу міста, соціальний розвиток самоврядної громади:
 • стабілізація кількості населення міста шляхом системної підтримки фізичного здоров'я та ефективного соціального захисту;
 • створення умов для підвищення соціального статусу та розвитку особистості кожного громадянина;
 • сприяння розвитку різноманітних форм і методів самоорганізації населення, підвищенню громадської активності, залучення громади до євроінтеграційних процесів.

 

3.ФАКТОРИ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОІЧНОГО ЗРОСТАННЯ У 2017 РОЦІ

Що стосується створення сприятливих умов для економічного зростання, то сталому розвитку підприємництва у 2017 році сприятиме виконання заходів, передбачених Комплексною програмою розвитку малого підприємництва у м. Миргороді на 2016 – 2020 роки.

За прогнозними розрахунками, у 2017 році сфера розвитку підприємництва буде характеризуватися наступними показниками:

- кількість малих підприємств збільшиться на 2,2 відсотка у порівнянні з 2016 роком;

- середньорічна кількість зайнятих працівників на малих підприємствах становитиме 1,4 тис. осіб, що у порівнянні з очікуваним показником 2016 року більше на 7,7 відсотка.

Поліпшення інвестиційного клімату, як основного чинника для реалізації інвестиційної моделі розвитку економіки, зміцнення міжнародного інвестиційного іміджу міста дасть можливість збільшити обсяг капіталовкладень з 97,2 до 244,0 млн.грн., або у 2,3 рази у порівняних цінах.

Зокрема, досягти такого показника планується за рахунок реалізації у 2017 році активної участь у загальнодержавних та міжнародних конкурсах та проектах технічної допомоги.

Серед запланованих для реалізації у 2017-му є наступні проекти:

 • За рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку:
 • Реконструкція мосту через р. Хорол загальною довжиною 116 м по вул. Гоголя у м. Миргороді Полтавської області;
 • Створення комплексної системи поводження з твердими побутовими відходами у Миргородському районі Полтавської області, загальною вартістю 2696 тис. грн. (за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у сумі 2426,4 тис. грн. (90%) та за рахунок муніципальних бюджетів – 269,6 тис. грн. (10%)).
 • Реконструкція теплових мереж котельні по вул. Прорізній, 4-А з підключенням теплового навантаження від котельні, розташованій по вул. Гоголя, 34-А в м. Миргород; За рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у сумі 2326,188 тис. грн. (79,0%), за рахунок міського бюджету – 291,80 тис. грн. (10,0%) та за рахунок організації партнеру – 300,00 тис. грн.(11%).
 • Реконструкція приміщення по вул. Гоголя, 171/1 для облаштування ЦНАП в м.Миргород Полтавської області, загальною вартість 5393,354 тис грн. Фінансування проекту планується за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у сумі 4314,683 тис. грн. (80,0%), за рахунок міського бюджету (20,0 %) – 1078,671 тис. грн.
 • За рахунок залучення міжнародної технічної допомоги заплановано:
 • Модернізацію теплового району «Авіамістечко» в м.Миргород Полтавської області (NEFСO DEMO), про який вже йшлося вище. Загальна вартість проекту 882 тис.євро, з них кошти міського бюджету 134 тис.євро, 448 тис.євро кредитні кошти NEFСO, 300 тис.євро – грантові кошти NEFСO.
 • Модернізацію та реконструкцію систем водопостачання та водовідведення у м.Миргороді (NEFСO «Чисте виробництво»); 10 тис.євро - частка підприємства, 101 тис.євро - NEFСO.
 • Термомодернізацію будівель дитячих садочків № 2, № 10, № 11 в м.Миргороді (в рамках проекту NEFСO Energy Saving), загальною вартістю 6800,0 тис.грн., з них 6200,0 тис.грн кошти NEFСO, 645,0 тис.грн кошти міського бюджету.
 • Продовжуватиметься реалізація Швейцарсько-український проекту DESPRO націленого на модернізацію системи централізованого водопостачання.
 • Планується повна термомодернізація бюджетних закладів з використанням енергоефективних матеріалів та технологій, завдяки фінансуванню Європейського інвестиційного банку, загальною вартістю проекту 5500,0 тис.євро.
 • Також маємо плани на участь у реалізації ІІІ фази енергоефективного проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду (ЄС/ПРООН).
 • Серед проектів обласного конкурсу розвитку територіальних громад Полтавської області "Будівництво велосипедних доріжок по вулиці Гоголя в місті Миргороді Полтавської області", загальною вартістю 1053,00 тис.грн. (з них: 53,0 тис.грн - кошти ГО, 500,0 тис. грн. кошти обласного бюджету, 500,0 тис.грн кошти міського бюджету).

В рамках проекту "Партнерство для розвитку міст" (ПРОМІС), що впроваджений Федерацією канадських муніципалітетів за фінансової підтримки Уряду Канади, місто Миргород, наразі, розробляє Стратегію Миргородського субрегіону.

Основна особливість даного документу полягає в плануванні розвитку нової територіальної громади, саме такої, яка передбачалася Перспективним планом формування територій громад.

Дана форма стратегічного планування є процесом прийняття рішень, що базуються на проблемах перспективної громади та їх вирішенні шляхом тісної співпраці з сільськими радами, та створює основу для подальших дій, таких як: встановлення пріоритетів, вибору найкращих варіантів та розподілу часу, коштів, експертного потенціалу, задля досягнення погоджених цілей та реалізації спільних проектів, цікавих для об’єднаної в перспективі території.

ПІДВИЩЕННЯ КОНКУРЕНТНОСПРОМОЖНОСТІ РЕГІОНУ

Послідовна реалізація завдань, визначених у Програмі на 2017 рік, надасть можливість:

 • забезпечити приріст валової доданої вартості на 13,9 відсотка (передбачається, що фактором росту валової доданої вартості на 1,1 відсотка, у порівняних цінах, стане підвищення економічної ефективності виробництва, збільшення середньомісячної заробітної плати та збільшення надходжень податків до бюджету);
 • приріст реалізації промислової продукції на 8,3 відсотка (при чому загальний обсяг реалізо­ваної продукції у відпускних цінах підприємств становитиме 694,3 млн. грн., а у розрахунку на одну особу населення – 17,2 тис. гривень);
 • середньорічні темпи зростання заробітної плати становитимуть 13,8 відсотків;
 • збільшення податкових надходжень місцевого бюджету до 19,2 відсотка.

У 2017 році прогнозується ввести в експлуатацію за рахунок усіх джерел фінансування 4,0 тис. кв. м житла.

Зокрема, продовжуватиметься виконання будівельних робіт 9 - поверхового 102 - квартирного житлового будинку з вбудованим магазином по вул. П.Мирного, 3.

Планується введення в експлуатацію багатоквартирних житлових будинків по вул. Сорочинській, 53 та вул. Харківка, 2.

 

ПІДВИЩЕННЯ СОЦІАЛЬНИХ СТАНДАРТІВ ЖИТТЯ

Стан розвитку ринку праці безпосередньо залежить від стану соціально-економічного розвитку міста.

Спрямування зусиль на ефективне виконання плану заходів з реалізації Програми зайнятості населення м. Миргорода на 2013 - 2017 роки надасть можливість працевлаштувати у 2017 році 2240 особи, прискорити працевлаштування та забезпечення потреб роботодавців у працівниках певної кваліфікації через організацію професійного навчання безробітних для потреб роботодавців, підвищити мотивації працівників до легальної зайнятості.

У 2017 році прогнозується збільшення кількості відпочиваючих в санаторно-курортній сфері на 0,5 відсотка, що в сумі складе 29,0 тис. осіб. Натомість обсяг реалізованих послуг у відпускних цінах планується на рівні 149,5 млн.грн., що на 8,0 % вище очікуваного показника 2016-го року.

Політика в житлово-комунальному господарстві буде здійснюватися в чотирьох напрямках:

• організація ефективного управління у сфері надання житлово-комунальних послуг;

• забезпечення беззбиткового функціонування підприємств житлово-комунального господарства;

• технічне переоснащення житлово-комунального господарства, наближення до вимог Європейського Союзу щодо використання енергетичних і матеріальних ресурсів для надання житлово-комунальних послуг.

У 2017 важливим напрямком діяльності влади залишиться реконструкція та будівництво об'єктів соціально - культурного призначення.

Значна сума коштів бюджету розвитку запланована на виконання робіт по реконструкції мосту через р. Хорол.

Будуть виконані роботи по благоустрою міста, реконструкції та капітальному ремонту міських доріг та тротуарів, внутрішньобудинкових проїздів, доріжок і тротуарів житлового фонду, вуличного освітлення та інше.

Заплановано проведення реконструкції:

 • ДНЗ №11 "Теремок";
 • будівлі станції юних техніків;
 • загально освітніх шкіл I – III ст. № 1,5,9;
 • центру естетичного виховання;
 • Стадіону "Старт".

Також буде проведено будівництво вело доріжок по вул. Гоголя та велопарковок по вул. Гоголя, вул. Незалежності, вул. Перемоги та центрального ринку.

Значний об'єм робіт планується виконати в напрямку охорони навколишнього середовища, зокрема:

 • продовження будівництва та реконструкції водогонів по вул. Стаднянська, вул. Козацька, вул. Почапці, вул. Котляревська, Красносільська, Ломана, Лісова та будівництво водогону по провулку Заводському;
 • будівництво ливневої каналізації по вул. Хорольській;
 • заплановано будівництво спортивного майданчика на території стадіону "Старт" загально освітньої школи № 9 (проектні роботи .

Запланована робота щодо організації раціонального використання та популяризацію туристично-рекреаційних ресурсів місцевості, зокрема:

 • структурування та систематизація об'єкті туризму,
 • оптимізація туристичної інфраструктури регіону;
 • забезпечення формування сприятливого туристичного іміджу міста;
 • популяризація туристичних ресурсів шляхом організації нових туристичних маршрутів.

В соціальній сфері робота буде спрямована на збереження мережі закладів освіти, культури та соціального захисту населення.

Продовжуватиметься робота по підвищенню соціальних гарантій сім'ям з дітьми та іншим малозахищеним верствам населення, посилення контролю за додержанням чинного законодавства щодо надання пільг та соціальних допомог.

 

4. РЕЗУЛЬТАТИ ВИКОНАННЯ ПРОГРАМИ

Отже, підсумовуючи аналіз проекту Програми соціально - економічного розвитку міста Миргорода на 2017 рік, слід зазначити, що визначений комплекс завдань та заходів направлений на вирішення проблем розвитку території з метою підвищення рівня життя населення, в т.ч.:

 • зміцнення позитивного економічного, культурно - рекреаційного та туристичного іміджу міста;
 • позитивних зрушень у виробничій та переробній галузях економіки, шляхом модернізації існуючих виробничих потужностей;
 • посилення взаємодії з міжнародними організаціями технічної допомоги з метою залучення в місто іноземних інвестицій;
 • підвищення рівня та якості соціальних гарантій;
 • збереження культурної спадщини, забезпечення доступу населення до кращих надбань вітчизняної, світової культури, підтримки аматорського та професійного мистецтва, виховання патріотичного духу населення.
ОГОЛОШЕННЯ
     
Оголошення!

Виконавчий комітет Миргородської міської ради повідомляє , що по результатах конкурсного відбору виконавців будівельних робіт на об’єктах комунальної власності міста , який відбувся 08 грудня 2017 року, визначені виконавці будівельних робіт по наступних об’єктах:

     
     
Скликається сесія

19 грудня  2017 року о 09.00  у залі засідань міської ради скликають 33 сесію міської ради сьомого скликання.  Відповідне розпорядження № 91 -р підписав міський голова Сергій Соломаха.

     
     
До уваги суб’єктів господарювання, що здійснюють закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти!

Відділ економічного прогнозування та туризму міської ради повідомляє, що ДП "ПРОЗОРРО" постійно покращує сервіси для Замовників

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net