Цивільний захист

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Запрошуємо на кіно покази
2018-01-25

25 січня у Миргороді відбудеться  показ трьох короткометражних ігрових фільмів "Кров", "Мужицький ангел" та "Мій університет"

Картини отримали схвальні відгуки кінокритиків, неодноразово зазначалось, що тематика фільмів набуває надзвичайної важливості на тлі духовного відродження та повернення до загальнолюдських цінностей в Україні та й в усьому світі. У цьому році кінорежисер Ірина Правило разом із своєю командою завершили роботу над незалежним міжнародним кінопроектом "Моє дитинство". Це трилогія, що об'єднала три короткометражні ігрові фільми - "Кров". "Мужицький ангел" та "Мій університет", зняті в Україні, Грузії та Італії. Сценарії до фільмів створені за мотивами оповідань Степана Васильченка, Нодара Думбадзе та Ніно Палумбо. Картини отримали схвальні відгуки кінокритиків, неодноразово зазначалось, що тематика фільмів набуває надзвичайної важливості на тлі духовного відродження та повернення до загальнолюдських цінностей в Україні та й в усьому світі.

За роботу над проектом режисер Ірина Правило нагороджена Золотою медаллю Національної академії мистецтв України та Орденом честі Президента Грузії" за внесок у культурну співпрацю між Україною та Грузією". У 2016 році перші два фільми проекту отримали гран-прі Одеського міжнародного дитячого фестивалю "NEXT", де долю головної нагороди визначило дитяче журі.

25 січня творчий колектив проекту відвідає Миргород та організує кінопокази. Початок о 15:30 та о 17:30 в приміщенні МРЦ МВС України «Миргород»(вул. Українська 60).

ОГОЛОШЕННЯ
     
“Гаряча” телефонна лінія

27 березня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії секретарем Миргородської міської ради Олександром Васильовичем Гуржієм. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     
ВАКАНСІЇ

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді на 24 березня 2023 року

     
     
ОНОВЛЕНО ПЕРЕЛІК БОРЖНИКІВ ДО БЮДЖЕТУ ГРОМАДИ!

Згідно з інформацією податкової служби, 5136 жителів громади станом на 1 березня 2023 року мають борг до бюджету громади зі сплати місцевих податків на загальну суму 14,6 млн.грн.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net