Цивільний захист

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Запрошуємо до обговорення
2016-08-10

Запрошуємо громадськість до обговорення пропозиції щодо встановлення пам’ятника миргородським бандуристам на розі вулиць Гоголя та Старосвітської (на місці колишнього пам’ятника Леніну).

Відповідна ініціатива зареєстрована на сайті петицій міської ради. Запропонували  її активісти районового козацького товариства "Миргородський полк Українського козацтва". Запрошуємо громадськість долучитися до обговорення.

З пропозиціями  та зауваженнями звертайтеся до відділу архітектури та містобудування міської ради за адресою: м. Миргород, вул. Старосвітська, 22/5. Телефон для довідок (05355)  5-25-25, або на е-mail: architech.mir.sema@meta.ua

Автори ідеї пропонують увіковічити пам'ять кобзарів Миргорода і Миргородського краю, створивши пам'ятний знак у вигляді кобзаря, який грає на бандурі або кобзі. Роботи виконати за рахунок місцевої громади та з залученням спонсорських коштів меценатів з Миргорода, Миргородського краю та всіх небайдужих українців.

Утілення цього проекту буде історичним внеском миргородців в розвиток духовності нашого кобзарського краю та формування національної свідомості мешканців Миргородщини, Полтавщини та всієї України.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках!

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді на 06 лютого  2023 року.

     
     
“Гаряча” телефонна лінія

6 лютого 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії з міським головою Сергієм Павловичем Соломахою. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     
4 та 5 лютого ЦНАП працюватиме з 8.00 до 12.00
До уваги власників майна, які відповідно до Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб подають заяви до ЦНАПу!  4 та 5 лютого 2023 року  Центр надання адміністративних послуг за адресою: вул. Гоголя, 171/1 працюватиме з 8.00 до 12.00.
     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net