Военкомат Центр зайнятості АМУ
Зробимо місто чистим!
2018-04-02

Із 02 квітня по 01 червня 2018 року у Миргороді проходитиме двомісячник озеленення, чистоти і благоустрою міста. Розпорядженням міського голови Сергія Соломахи доручено керівникам підприємств, організацій та установ, незалежно від форм власності, вжити невідкладних заходів по приведенню в належний санітарний стан виробничих, прилеглих та закріплених територій.

Радам мікрорайонів, головам вуличних та будинкових комітетів, гаражних кооперативів рекомендовано забезпечити участь громадськості у наведенні чистоти і охайності на кожній вулиці, прибудинковій території та навколо гаражів. Також доручено радам мікрорайонів, навчально–виховним та культурно–мистецьким закладам міста визначити дні для виділення автотракторної техніки по санітарній очистці і проінформувати секретаріат оперативної групи по проведенню двомісячника озеленення, чистоти і благоустрою.

На поточному тижні планують розпочати роботи з розчистки кладовищ та йтиме підготовка до ремонту дорожнього покриття.

ОГОЛОШЕННЯ
     
ОГОЛОШЕННЯ

ПРО ПРОВЕДЕННЯ УСТАНОВЧИХ ЗБОРІВ ДЛЯ ФОРМУВАННЯ СКЛАДУ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ВИКОНАВЧОМУ КОМІТЕТІ МИРГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

До уваги керівників громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації

     
     
Засідання земельної комісії

      08 липня 2020  року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань промисловості, приватизації, земельних ресурсів.

     
     
Засідання бюджетної комісії

07 липня 2020 року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, інвестицій та підприємництва.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net