Военкомат Центр зайнятості АМУ
Відчуй себе художником та збережи природу
2019-10-10

Щороку у другу неділю жовтня діячі мистецтва відзначають своє професійне свято – День художника. З цієї нагоди та з метою збереження природи, у Миргородській міській публічній бібліотеці для дорослих ім.Д.Гурамішвілі для студентів Університету III віку було проведено годину творчості «Відчуй себе художником та збережи природу».

Директор бібліотеки Анна Мірошниченко розповіла про життя і творчість видатних художників світу. Вони надзвичайні люди, яких Бог обдарував особливим талантом – творити красу і добро, які рятують наш світ. Тільки майстри пензля вміють доторкнутися поглядом до душі людини, побачити непомічену ніким красу. І тоді ця краса стає зрозумілою для кожного, хто дивиться на їхні роботи.

Екоактивістка Ольга Ошека розповіла про шкідливий вплив поліетиленових пакетів і пластику на довкілля і здоров’я. Турбота про навколишнє середовище – це не просто розумний підхід до сміття, а й використання екологічних матеріалів у повсякденному житті. Тому на годині творчості, яку провели Анна Мірошниченко та Ольга Ошека, підопічні Територіального центру виготовили для себе екоторбинку для носіння книг з джинсів, що були у вжитку. Кожен спробував відчути себе у ролі художника. З великим захопленням та завзятістю студенти Університету III віку розфарбовували свої екоторбинки. Хтось малював птахів, квіти, ягоди і фрукти, а хтось створював написи «Я люблю бібліотеку», «Я люблю читати», «Я люблю Україну». У кожного вона вийшла неповторна та гарна по-своєму. Її можна використовувати як чохол для книги, подарувати як сувенір на згадку про якусь подію, брати з собою на пляж і в подорож. Це стильно і модно. Тому давайте будемо дбайливо ставитися до природи та захищати нашу планету від сміття.

Підопічні Територіального центру щиро дякували організаторам заходу за цікавий майстер-клас та надіються на подальші зустрічі.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Увага! Перекриття центральної частини міста

Виконавчий комітет міської ради повідомляє, що 18 жовтня 2019 року з 10.30 буде перекрито вулицю Гоголя: від перехрестя вул.Гоголя - Незалежності до перехрестя вул.  Гоголя - Я.Усика (на час проведення на центральній площі  церемонії прощання із  Ярославою Никоненко, яка загинула у зоні проведення ООС).

     
     
Планові відключення електропостачання

З 15.10.2019 по 18.10.2019р відбудуться тимчасові перерви в електропостачанні споживачів, що мешкають за наступними адресами:

     
     
Скликається чергове засідання виконавчого комітету

16 жовтня 2019 року о 9.00 скликається чергове засідання виконавчого комітету міської ради

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net