Военкомат Центр зайнятості АМУ
Відчуй себе художником та збережи природу
2019-10-10

Щороку у другу неділю жовтня діячі мистецтва відзначають своє професійне свято – День художника. З цієї нагоди та з метою збереження природи, у Миргородській міській публічній бібліотеці для дорослих ім.Д.Гурамішвілі для студентів Університету III віку було проведено годину творчості «Відчуй себе художником та збережи природу».

Директор бібліотеки Анна Мірошниченко розповіла про життя і творчість видатних художників світу. Вони надзвичайні люди, яких Бог обдарував особливим талантом – творити красу і добро, які рятують наш світ. Тільки майстри пензля вміють доторкнутися поглядом до душі людини, побачити непомічену ніким красу. І тоді ця краса стає зрозумілою для кожного, хто дивиться на їхні роботи.

Екоактивістка Ольга Ошека розповіла про шкідливий вплив поліетиленових пакетів і пластику на довкілля і здоров’я. Турбота про навколишнє середовище – це не просто розумний підхід до сміття, а й використання екологічних матеріалів у повсякденному житті. Тому на годині творчості, яку провели Анна Мірошниченко та Ольга Ошека, підопічні Територіального центру виготовили для себе екоторбинку для носіння книг з джинсів, що були у вжитку. Кожен спробував відчути себе у ролі художника. З великим захопленням та завзятістю студенти Університету III віку розфарбовували свої екоторбинки. Хтось малював птахів, квіти, ягоди і фрукти, а хтось створював написи «Я люблю бібліотеку», «Я люблю читати», «Я люблю Україну». У кожного вона вийшла неповторна та гарна по-своєму. Її можна використовувати як чохол для книги, подарувати як сувенір на згадку про якусь подію, брати з собою на пляж і в подорож. Це стильно і модно. Тому давайте будемо дбайливо ставитися до природи та захищати нашу планету від сміття.

Підопічні Територіального центру щиро дякували організаторам заходу за цікавий майстер-клас та надіються на подальші зустрічі.

ОГОЛОШЕННЯ
     

КП«Миргородтеплоенерго» інформує  про намір зміни тарифів

     
     
Скликають чергове засідання виконавчого комітету

17 червня 2020 року о 9.00 скликається  чергове засідання виконавчого комітету міської ради

     
     

Графік зупинок котелень КП «Миргородтеплоенерго» для ремонту на 2020 рік по м. Миргород 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net