Военкомат
Відбувся чемпіонат із пішохідного туризму серед депутатів рад усіх рівнів Полтавської області
2018-10-09

Депутати Миргородської міської ради взяли участь у чемпіонаті з пішохідного туризму серед депутатів рад усіх рівнів Полтавської області, що проходив у селі Олефірівка Миргородського району. У команді депутатів міськради були: Наталія Ночна, Оксана Денисенко, Василь Ніколаєнко, Олександр Білоконь та Володимир Шокало.

За підсумками депутатського турніру, першість у змаганнях здобула команда Зіньківського району. Друге місце посіла команда із Пирятина, третє – Михайлівки. Миргородській команді не вдалося вкластися у відведений час, але вони показали злагоджений командний дух та отримали задоволення і користь від участі у цих змаганнях.

Організаторами спортивних змагань стали Полтавський обласний центр туризму та краєзнавства учнівської молоді, Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської облдержадміністрації. Чемпіонат проходив на базі Дитячого оздоровчого центру санаторного типу «Миргородський» Полтавської обласної ради.

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Запрошуємо на урочистості з нагоди Дня захисника України та Дня українського козацтва

Урочистий захід до Дня захисника України та Дня українського козацтва відбудеться 14 жовтня об 11.00 у сквері Козацької Слави. Запрошуємо миргородців долучитися до патріотичного дійства!

     
     
До уваги діючих та потенційних експортерів!

Оголошено конкурс на участь у національних безкоштовних освітніх програмах для підприємців та експортерів: “Export Revolution Ukraine” та “Creative Export Ukraine”

     
     
Планові відключення електрообладнання

 З 08.10.2018 по 12.10.2018р. у зв’язку із проведенням планових ремонтних робіт електрообладнання, які направлені на поліпшення та якість електропостачання, відбудуться тимчасові перерви в електропостачанні споживачів, що мешкають за наступними адресами: 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net