Военкомат Центр зайнятості АМУ
Відбувся чемпіонат із пішохідного туризму серед депутатів рад усіх рівнів Полтавської області
2018-10-09

Депутати Миргородської міської ради взяли участь у чемпіонаті з пішохідного туризму серед депутатів рад усіх рівнів Полтавської області, що проходив у селі Олефірівка Миргородського району. У команді депутатів міськради були: Наталія Ночна, Оксана Денисенко, Василь Ніколаєнко, Олександр Білоконь та Володимир Шокало.

За підсумками депутатського турніру, першість у змаганнях здобула команда Зіньківського району. Друге місце посіла команда із Пирятина, третє – Михайлівки. Миргородській команді не вдалося вкластися у відведений час, але вони показали злагоджений командний дух та отримали задоволення і користь від участі у цих змаганнях.

Організаторами спортивних змагань стали Полтавський обласний центр туризму та краєзнавства учнівської молоді, Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської облдержадміністрації. Чемпіонат проходив на базі Дитячого оздоровчого центру санаторного типу «Миргородський» Полтавської обласної ради.

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
ОКВПТГ "Миргородтеплоенерго" інформує:

Обговорення тарифів на теплову енергію:

     
     
Урочистості до Дня медичного працівника

13 червня о 13.00 в краєзнавчому музеї відбудеться урочистий захід з нагоди дня медичного працівника. О 16.00 відбудеться урочисте відкриття амбулаторії  загальної практики – сімейної медицини в мікрорайоні "Мінзаводський" по вул. Свидницього.

     
     
ТОВ "АГРАРНА ЕЛЕВАТОРНА КОМПАНІЯ" інформує:

Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net