Военкомат
Відбувся чемпіонат із пішохідного туризму серед депутатів рад усіх рівнів Полтавської області
2018-10-09

Депутати Миргородської міської ради взяли участь у чемпіонаті з пішохідного туризму серед депутатів рад усіх рівнів Полтавської області, що проходив у селі Олефірівка Миргородського району. У команді депутатів міськради були: Наталія Ночна, Оксана Денисенко, Василь Ніколаєнко, Олександр Білоконь та Володимир Шокало.

За підсумками депутатського турніру, першість у змаганнях здобула команда Зіньківського району. Друге місце посіла команда із Пирятина, третє – Михайлівки. Миргородській команді не вдалося вкластися у відведений час, але вони показали злагоджений командний дух та отримали задоволення і користь від участі у цих змаганнях.

Організаторами спортивних змагань стали Полтавський обласний центр туризму та краєзнавства учнівської молоді, Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської облдержадміністрації. Чемпіонат проходив на базі Дитячого оздоровчого центру санаторного типу «Миргородський» Полтавської обласної ради.

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Скликається виконком

19 грудня 2018 року о 9.00 в залі засідань міської ради скликається чергове засідання виконавчого комітету міської ради. На розгляд засідання винесено наступні питання:

     
     
ДО УВАГИ ОРЕНДАРІВ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК!

Рішенням тридцять восьмої сесії Миргородської міської ради сьомого скликання від 23.06.2018року № 165 затверджено ставки орендної плати за земельні ділянки комунальної власності у місті Миргороді, які вводяться в дію з 01.01.2019 року.

     
     
Про проведення бюджетних слухань

11 грудня 2018 року відбудуться бюджетні слухання щодо особливостей формування бюджету Миргорода на 2019 рік; місце проведення – зала засідань міської ради (вул. Незалежності, 17), час проведення - початок о 15:00:

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net