Военкомат АМУ
Відбувся чемпіонат із пішохідного туризму серед депутатів рад усіх рівнів Полтавської області
2018-10-09

Депутати Миргородської міської ради взяли участь у чемпіонаті з пішохідного туризму серед депутатів рад усіх рівнів Полтавської області, що проходив у селі Олефірівка Миргородського району. У команді депутатів міськради були: Наталія Ночна, Оксана Денисенко, Василь Ніколаєнко, Олександр Білоконь та Володимир Шокало.

За підсумками депутатського турніру, першість у змаганнях здобула команда Зіньківського району. Друге місце посіла команда із Пирятина, третє – Михайлівки. Миргородській команді не вдалося вкластися у відведений час, але вони показали злагоджений командний дух та отримали задоволення і користь від участі у цих змаганнях.

Організаторами спортивних змагань стали Полтавський обласний центр туризму та краєзнавства учнівської молоді, Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської облдержадміністрації. Чемпіонат проходив на базі Дитячого оздоровчого центру санаторного типу «Миргородський» Полтавської обласної ради.

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Пільгове перевезення

Графік руху автобусів, які здійснюють пільгові перевезення у Миргороді

     
     
До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

З метою сприяння промоції товарів місцевих товаровиробників та популяризації торгових марок виробників Полтавщини оголошується проведення обласного конкурсу "Кращі товари Полтавщини".

     
     
До уваги учасників АТО!

УСЗН Миргородської міської ради інформує, що відповідно до постанови КМУ «Про затвердження порядку проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції» від 27 грудня 2017 року № 1057 санаторій «Токарі» надав підтверджуючі документи щодо відповідності суб’єкта надання послуг вимогам для включення його до переліку суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації учасникам АТО.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net