Военкомат Центр зайнятості АМУ
"Варта" у колі друзів
2017-01-24

У Центрі естетичного виховання відбувся другий мистецький етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") "Варта" "У колі друзів". У  дружній атмосфері учасники змагань з'ясовували, яка з команд є найбільш артистичною, хто підготував найкращі сценічні костюми та придумав найоригінальніший сценарій тематичної постановки.

Перед початком змагань до хлопців та дівчат, а також їхніх наставників з побажаннями вдалих виступів звернулася начальник відділу освіти Тетяна Колибельник. Вона подякувала дітям за відповідальне ставлення до конкурсу, за їх активність та завзяття. А ще разом з методистом міського методкабінету Іриною Шевченко вручила нагороди переможцям І етапу гри у номінаціях "Стрільба з пневматичної гвинтівки" та "Відун".

Для дітей участь у грі "Сокіл" ("Джура") - це не тільки можливість проявити себе - спритного, розумного, талановитого, артистичного. Це ще й привід відкрити для себе козацьку минувшину, дізнатися дещо більше, ніж написано в шкільному підручникові з історії.

За  рішенням журі, переможцями  ІІ етапу військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") стали: ІІІ місце -  рій "Спритні стежі" (команда 9 школи), ІІ сходинку посів рій "Соколята" (команда спец. школи №5),  І - рій "Січовики" загальноосвітньої школи №1. Третій, заключний етап гри відбудеться уже навесні. За результатами трьох етапів визначать головного переможця патріотичних змагань.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Засідання комунальної комісії

14 серпня 2020 року о 13.30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, торговельного обслуговування, транспорту, зв’язку, екологічної політики

     
     
Скликається сесія

28 серпня о 9.00 скликається 58 сесія Миргородської міської ради сьомого скликання

     
     
ЦЕВ запрошує!

Центр естетичного виховання   проводить   набір вихованців у гуртки і творчі об’єднання 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net