Военкомат Центр зайнятості АМУ
"Варта" у колі друзів
2017-01-24

У Центрі естетичного виховання відбувся другий мистецький етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") "Варта" "У колі друзів". У  дружній атмосфері учасники змагань з'ясовували, яка з команд є найбільш артистичною, хто підготував найкращі сценічні костюми та придумав найоригінальніший сценарій тематичної постановки.

Перед початком змагань до хлопців та дівчат, а також їхніх наставників з побажаннями вдалих виступів звернулася начальник відділу освіти Тетяна Колибельник. Вона подякувала дітям за відповідальне ставлення до конкурсу, за їх активність та завзяття. А ще разом з методистом міського методкабінету Іриною Шевченко вручила нагороди переможцям І етапу гри у номінаціях "Стрільба з пневматичної гвинтівки" та "Відун".

Для дітей участь у грі "Сокіл" ("Джура") - це не тільки можливість проявити себе - спритного, розумного, талановитого, артистичного. Це ще й привід відкрити для себе козацьку минувшину, дізнатися дещо більше, ніж написано в шкільному підручникові з історії.

За  рішенням журі, переможцями  ІІ етапу військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") стали: ІІІ місце -  рій "Спритні стежі" (команда 9 школи), ІІ сходинку посів рій "Соколята" (команда спец. школи №5),  І - рій "Січовики" загальноосвітньої школи №1. Третій, заключний етап гри відбудеться уже навесні. За результатами трьох етапів визначать головного переможця патріотичних змагань.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Міський голова звітуватиме про роботу за 2019 рік

24 січня 2020 року о 16.00 в залі засідань міської ради відбудеться звіт міського голови Сергія Соломахи про свою роботу, роботу міської ради та її виконавчих органів за минулий рік

     
     
До уваги банківських установ, підприємств та платників податків!

Фінансове управління повідомляє, що реквізити рахунків, які вводяться в дію з 03.01.2020 р. для зарахування податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів доступні на офіційній веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Полтавській області за адресою:

     
     
Запрошуємо на захід до Дня Соборності

22 січня, до Дня Соборності України, відбудеться акція єднання

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net