Военкомат Центр зайнятості АМУ
Урочисті проводи призовників
2019-10-09

9 жовтня на призовній дільниці Миргородського військкомату традиційно відбулися урочисті проводи призовників на строкову військову службу. За давньою козацькою  традицією хлопцям мазали лоби глиною та пригощали короваєм.

Легкої служби  хлопцям побажали заступник військового комісару Миргородського ОМВК Вадим Панченко, заступник Миргородського міського голови Олександр Гуржій, головний спеціаліст апарату Миргородської райдержадміністрації Сергій Яковенко. Благословив земляків настоятель Свято-Троїцької громади православної церкви України отець Сергій.
  Давній козацький звичай «помазання лоба глиною» здійснив отаман Миргородських козаків Віктор Шаповал. Вже стало доброю традицією дарувати призовникам подарунки. Це запашні українські короваї та набори речей, що знадобляться молодим солдатам у перші дні служби.

Хлопці будуть проходити службу в елітних військах Збройних Сил України, зокрема Повітряних, частин Головного управління зв’язку, військово-морських сил Збройних Сил України, частин Національної гвардії України, десантно-штурмових військах, а також на інших полігонах і навчальних центрах ЗСУ.


 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Увага! Перекриття центральної частини міста

Виконавчий комітет міської ради повідомляє, що 18 жовтня 2019 року з 10.30 буде перекрито вулицю Гоголя: від перехрестя вул.Гоголя - Незалежності до перехрестя вул.  Гоголя - Я.Усика (на час проведення на центральній площі  церемонії прощання із  Ярославою Никоненко, яка загинула у зоні проведення ООС).

     
     
Планові відключення електропостачання

З 15.10.2019 по 18.10.2019р відбудуться тимчасові перерви в електропостачанні споживачів, що мешкають за наступними адресами:

     
     
Скликається чергове засідання виконавчого комітету

16 жовтня 2019 року о 9.00 скликається чергове засідання виконавчого комітету міської ради

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net