Военкомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
У Миргороді "співають" соловейки
2015-03-25

43 конкурсанти з різних куточків України – переможці міжнародних та всеукраїнських конкурсів змагаються за звання Лауреатів та головні призи  п’ятого Всеукраїнського телевізійного дитячого пісенного фестивалю-конкурсу «Соловейко України». Полтавщину на конкурсі представляє Олеся Шаповал (м.Гадяч).

24 березня на сцені палацу культури курорту "Миргород" відбулося офіційне відкриття ювілейного пісенного дійства. Міський голова Сергій Соломаха привітав юних виконавців та зірок естради на миргородській землі, побажав усім успіхів та мирного неба.

На конкурсантів очікує безліч сюрпризів, приз "Глядацьких симпатій" та окремі призи від співорганізатора фестивалю БФ "Творити добро людям". Уперше до складу журі входять переможці фестивалю попередніх років "Соловейко України", стипендіати Фонду Л. Кучми "Україна": Дарина Гаврик, Сергій Гуменний, Алла Величко, Владислав Лєлюшкін. Голосисті переможці відкрили П’ятий Всеукраїнський телевізійний дитячий пісенний фестиваль-конкурс "Соловейко України". Триватиме він з 24 по 26 березня. Усі фестивальні заходи з ПК "Миргород" можна переглянути на сайті youtube. com.

Організатори фестивалю: БО Президентський Фонд Леоніда Кучми "Україна", Миргородська міська рада, ПрАТ "Миргородкурорт".

 Фото телестудії "Миргород"

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Увага! Громадське обговорення!

До уваги мешканців Миргородської міської територіальної громади!

     
     
Засідання виконавчого комітету
 10 березня 0 9.00  скликається черговий виконком
     
     
“Гаряча” телефонна лінія з питань соціального захисту населення

У середу 3 березня 2021 року з 16 по 17 годину буде проходити “гаряча” телефонна лінія з питань соціального захисту населення

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронне звернення

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net