Военкомат Центр зайнятості АМУ
У Миргороді ремонтують дороги
2017-03-09

09–го березня робітники підприємства "Агрошляхбуд" почали підготовчі роботи для ремонту ділянки дороги біля шляхопроводу. Транспортні розв'язки постійно руйнуються через посилений потік великовагового транспорту, - пояснює перший заступник міського голови Сергій Швайка. Тому, відповідно до розпочатого торік проекту, такі частини вулиць вкриватимуть бетонними плитами.

У поточному році на грейдерування доріг буде залучено техніку КП "Спецкомунтранс". Габаритний транспорт працюватиме на щебеневій підсипці доріг та тротуарів. Якщо говорити про якість ремонтів, то досягти цього можна лише через капітальні види робіт, - мовить Сергій Швайка. На початку року в міському бюджеті на ремонт дорожньо-мостового господарства спрямували більше 5 млн.грн. У співфінансуванні з обласним бюджетом планують відремонтувати асфальтне покриття на об'їзних дорогах: Гурамішвілі, Сорочинській, Раскової, Тичини, Полтавській.

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги банківських установ, підприємств та платників податків!

Фінансове управління повідомляє, що реквізити рахунків, які вводяться в дію з 03.01.2020 р. для зарахування податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів доступні на офіційній веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Полтавській області за адресою:

     
     
Оголошення про намір здійснення перерахунку тарифів

До уваги споживачів послуг централізованого водопостачання та водовідведення!

     
     
Оголошується конкурс

Оголошується конкурс на право укладання договору оренди нерухомого майна -  нежитлової будівлі:

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net