Военкомат Центр зайнятості АМУ
У Миргороді ремонтують дороги
2017-03-09

09–го березня робітники підприємства "Агрошляхбуд" почали підготовчі роботи для ремонту ділянки дороги біля шляхопроводу. Транспортні розв'язки постійно руйнуються через посилений потік великовагового транспорту, - пояснює перший заступник міського голови Сергій Швайка. Тому, відповідно до розпочатого торік проекту, такі частини вулиць вкриватимуть бетонними плитами.

У поточному році на грейдерування доріг буде залучено техніку КП "Спецкомунтранс". Габаритний транспорт працюватиме на щебеневій підсипці доріг та тротуарів. Якщо говорити про якість ремонтів, то досягти цього можна лише через капітальні види робіт, - мовить Сергій Швайка. На початку року в міському бюджеті на ремонт дорожньо-мостового господарства спрямували більше 5 млн.грн. У співфінансуванні з обласним бюджетом планують відремонтувати асфальтне покриття на об'їзних дорогах: Гурамішвілі, Сорочинській, Раскової, Тичини, Полтавській.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Оголошення

Про проведення щорічної перереєстрації осіб, які  потребують поліпшення житлових умов

     
     
Увага! Перекриття вулиці!

У зв'язку із ремонтними роботами дорожнього покриття, які проводяться по вул. Шишацькій, міські пасажирські перевезення тимчасово будуть здійснюватися по вул. Залізничній. 

     
     
До уваги пасічників!

До 1 жовтня приймаються документи від фізичних осіб та суб’єктів господарювання для отримання дотації за утримання бджолосімей

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net