Военкомат
У Миргороді презентували Фонд сприяння розвитку малих та середніх підприємств
2018-06-08

7 червня в Миргороді презентували Фонд сприяння розвитку малих та середніх підприємств, створений в рамках проекту "Партнерство для розвитку міст" (Проект ПРОМІС) та оголосили про початок конкурсу грантів в рамках Фонду. Відкрив захід міський голова Сергій Соломаха. Він акцентував на важливості розвитку підприємництва в Миргороді та фінансовій підтримці цієї галузі міжнародними організаціями.

Розвиток малого і середнього бізнесу, підтримка жіночого підприємництва, екологічно дружній бізнес та той, що спрямований на підтримку вразливих категорій населення - ці та інші питання включені до Програми посилення конкурентоспроможності малого та середнього підприємництва у м. Миргороді, розробленої у співпраці з Проектом ПРОМІС та затвердженої депутатами міськради. Підтримка депутатами цієї програми означає відповідальність місцевого самоврядування, зазначив директор Проекту ПРОМІС Олександр Кучеренко.

Головний експерт з розвитку бізнесу Проекту Валерій Кокоть та координаторка Фонду МСП Валерія Ткаченко проінформували про підтримку Фонду та основні критерії відбору проектних заявок. Загалом на реалізацію проектів, що будуть подані неприбутковими організаціями та стануть корисними для підприємців, Фондом передбачено суму, еквівалентну 80 тисячам канадських доларів.

Проектні заявки, подані на конкурс, повинні відповідати таким цілям: створення сприятливого бізнес-клімату для малого та середнього бізнесу; підтримка розвитку інфраструктури для МСП; розвиток трисекторного партнерства для підтримки розвитку бізнесу.

Учасниками конкурсу можуть бути неприбуткові підприємства, установи та організації, неприбуткові заклади освіти, науки та культури міста-партнеру Проекту ПРОМІС.

Після виступів учасники презентації мали можливість поставити запитання та отримати більш детальну інформацію щодо конкурсних умов та критеріїв відбору проектних заявок.

 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Увага!

18 червня рух міського пасажирського транспорту у напрямку вул. Свидницького буде здійснюватися в об'їзд:

     
     
Увага! Конкурс!

Відповідно до рішення Виконавчого комітету Миргородської міської ради від 05 квітня 2016 р. № 218 «Про затвердження Положення про визначення виконавця будівельних робіт на об’єктах комунальної власності м. Миргорода шляхом конкурсного відбору» оголошується конкурс на визначення виконавця будівельних робіт на об’єкт: «Капітальний ремонт мереж дощової каналізації у м. Миргород Полтавської області (1 черга)».

     
     
Оголошення!

Виконавчий комітет Миргородської міської ради повідомляє, що за результатами конкурсного відбору виконавців будівельних робіт на об’єктах комунальної власності міста, який відбувся 12 червня 2018 року, визначені виконавці будівельних робіт по наступних об’єктах:

     
Архів оголошень

Чи підтримуєте ви можливе добровільне приєднання територіальних громад сільських рад до Миргорода?
[Перегляд результатів]

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net