Цивільний захист

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
У Миргороді організовують 7 Різдвяний забіг
2022-01-06

Зустрічати свята активно та з користю для здоров'я закликають миргородців організатори традиційного Різдвяного забігу з символічною назвою "Спорт проти олів'є", який відбудеться 7 січня. Збір учасників  - о 9.30 біля еко-ялинки на центральній площі. У рамках заходу пройде одночасний старт різних спортивних активностей.

 "Якщо біг - це не найсильніша ваша сторона, дистанцію можна здолати на вело, пройти скандинавською ходьбою чи просто прогулятися спокійним темпом," - розповіла  начальник відділу муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту Миргородської міської ради Тетяни Усик.

Святкувати Різдво по-спортивному у місті уперше спробували сім років тому як альтернативу святковому застіллю. Нетрадиційний захід запропонував містянам прихильник бігу Костянтин Федоренко, ініціативу підтримав відділ муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту Миргородської міської ради.  Цього року до організаторів долучиться “Гончаренко-центр”, де власне  і відбудеться фініш учасників забігу.

Маршрут для Різдвяного забігу цьогоріч теж обрали уже звичний, територію "Миргородкурорту". І як показує практика, ні мороз, ні хурделиця чи дощ не в змозі завадити заняттям спортом на свіжому повітрі. Показова спортивна акція почнеться о 9.30. Усі прихильники здорового способу життя, успішно здолавши дистанцію, грітимуться чаєм, ділитимуться враженнями та отримають призи від організаторів.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Оголошено початок конкурсу бізнес-планів

Підприємці громади зможуть отримати грантові кошти з бюджету громади на розвиток власної справи

     
     
Відділ житлово–комунального господарства інформує

Оголошено конкурс з визначення операторів паркування в Миргородській міській територіальній громаді

     
     
Вакансії

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді  на 05 червня 2023 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net