Цивільний захист

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
У Гаркушинцях відкрили меморіальну дошку Олексію Педоричу та Івану Романенку
2022-12-29

Меморіальну дошку захисникам, які загинули за Україну, Олексію Педоричу та Івану Романенку відкрили на фасаді Гаркушинської школи. Герої в складі 72-ї бригади Чорних Запорожців виконували завдання в Донецькій області. 2 жовтня воїни загинули. Щоб вшанувати пам’ять земляків і назавжди залишити славу про них, на будівлі Гаркушинської гімназії 29 грудня відкрили меморіальну дошку.

Рішенням сесії Миргородської міської ради Івану Романенку та Олексію Педоричу  присвоєно звання "Почесний громадянин Миргородської міської територіальної громади" (посмертно). Відповідні відзнаки секретар Миргородської міської ради Олександр Гуржій передав рідним воїнів.

Під час заходу лунали теплі спогади від близьких, знайомих та колег загиблих українських захисників. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять всіх загиблих військовослужбовців, що віддали своє життя за Україну.

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
“Гаряча” телефонна лінія

27 березня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії секретарем Миргородської міської ради Олександром Васильовичем Гуржієм. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     
ВАКАНСІЇ

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді на 24 березня 2023 року

     
     
ОНОВЛЕНО ПЕРЕЛІК БОРЖНИКІВ ДО БЮДЖЕТУ ГРОМАДИ!

Згідно з інформацією податкової служби, 5136 жителів громади станом на 1 березня 2023 року мають борг до бюджету громади зі сплати місцевих податків на загальну суму 14,6 млн.грн.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net