Военкомат Центр зайнятості АМУ
У другій хвилі послаблення карантину в Миргороді готові відкрити курорти
2020-05-18

Про це міський голова Сергій Соломаха розповів в інтерв'ю українським ЗМІ. За словами Сергія Соломахи, місто багато втратило через пандемію коронавірусу. Він зазначив, що тільки за квітень невиконання бюджету становить 6,5 млн грн, оскільки закрито курорти й частину підприємств.

"Курорт готовий прийняти гостей, забезпечити всі необхідні санітарні норми, усі умови, які будуть визначені рішенням уряду. У другій хвилі послаблення карантину, коли планується відкриття готелів, можна розглянути відкриття курортних закладів. Ми готові до цього. З одного боку, зрозуміло, що ми маємо турбуватися про здоров'я, але економічна ситуація складна", – підкреслив він.
 
  За словами міського голови, за час епідемії в місті підтверджено 14 хворих на COVID-19, 12 із них одужали. Ситуація із захворюваннями стабільна й не змінюється протягом останнього тижня.

Джерела 

https://www.youtube.com/watch?v=e9X9PclK64k

https://gordonua.com/ukr/news/society/-u-mirgorodi-gotovi-vidkriti-kurorti-mer-mista-1499975.html

ОГОЛОШЕННЯ
     
ОГОЛОШЕННЯ

ПРО ПРОВЕДЕННЯ УСТАНОВЧИХ ЗБОРІВ ДЛЯ ФОРМУВАННЯ СКЛАДУ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ВИКОНАВЧОМУ КОМІТЕТІ МИРГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

До уваги керівників громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації

     
     
Засідання земельної комісії

      08 липня 2020  року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань промисловості, приватизації, земельних ресурсів.

     
     
Засідання бюджетної комісії

07 липня 2020 року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, інвестицій та підприємництва.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net