Военкомат Центр зайнятості АМУ
Толока в "авіамістечку"
2019-04-22

У день загальноміського заходу з благоустрою в мікрорайоні «Промисловий» відбулася толока в парку "авіамістечка". Дружно, з молодечим завзяттям, прийшли працювати учні школи №7 на чолі з директором Володимиром Василевичем. Вони прибрали від сміття та торішнього листя центральну алею і території довкола лавок для відпочинку.

Мешканці "авіамістечка" разом з секретарем ради мікрорайону «Промисловий» Дмитром Терещенком  значно розширили територію прибирання парку, включаючи дитячий майданчик, футбольне поле, а також посадили саджанці ліщини та кленів. До толоки в парку долучилась депутат міської ради Ольга Казімірова. Після цього спільними зусиллями були висаджені саджанці дерев в районі будинків № 114, де головою будинкому є Одарюк Т.В., яка взяла активну участь у толоці.

У цей же день проводився день довкілля на прибудинкових територіях будинків № 46, № 104, де  також висаджувались дерева. Активно попрацювали співробітники амбулаторії на своїй території.

Рада мікрорайону «Промисловий» дуже вдячна КП «Спецкомунтранс» за придбання та доставку саджанців дерев. Учасники громадської ініціативи «Миргородська толока» вручили найактивнішим жителям прибирання територій фартухи « Миргород, дій – створюй місто мрій!» та призи.

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги громадян, які перебувають на квартирному обліку

Із 1 жовтня по 31 грудня проводиться перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання у виконавчому комітеті Миргородської міської ради:

     
     
Про організацію звіту міського голови за 2019 рік

Розпочато підготовку по звітуванню міського голови про роботу  за 2019 рік. Відповідне розпорядження (№ 71-р) підписав міський голова Сергій Соломаха

     
     
Виїзні прийоми міського голови в радах мікрорайонів

Графік проведення виїзних прийомів міського голови в радах мікрорайонів:

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net