Военкомат Центр зайнятості АМУ
Соціальне підприємництво Івано-Франківська: обмін досвідом
2017-05-26

Після Львова учасники навчальної поїздки, а серед них і делегати від Миргорода: секретар міської ради Наталія Гирка, депутат міської ради Олена Булойчик, директор ЦСССДМ Володимир Кір"ян, відвідали Івано-Франківськ.

Напрацюваннями та планами ділилась з учасниками навчальної поїздки команда платформи Тепле Місто. Ця ініціатива об'єднує проактивних іванофранківців, які прагнуть втілювати значущі та корисні проекти для мешканців та самого міста.
  Першим об'єктом для вивчення став громадський ресторан Urban Spase 100. Сучасний ресторан в урбаністичні у стилі, є прикладом соціального підприємництва та об'єднання активних людей навколо ідеї розвитку Івано-Франківська. Засновниками ресторану є 100 меценатів, а 80% прибутку генеруються на розвиткові проекти. З моменту відкриття у 2014 році вже профінансовано 38 ініціатив.

Родзинкою 4-го дня стало знайомство з проектом "Промприлад, який передбачає створення інноваційної платформи нового формату на базі старого заводу. Нове підприємство – нова економіка, сучасне мистецтво, неформальна освіта та урбаністика.
  Унікальним і цікавим видався учасникам воркспейс, відкритий з 2014 року. Це і виробництво, і дизайн студія, і крамниця та у майбутньому кафе. Все під одним дахом у самому серці Івано-Франківська, де створюється цілий спектр незвичайних речей,- діляться враженнями  учасники навчальної поїздки на сторінках соціальної мережі проекту Партнерство для розвитку міст.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Міський голова звітуватиме про роботу за 2019 рік

24 січня 2020 року о 16.00 в залі засідань міської ради відбудеться звіт міського голови Сергія Соломахи про свою роботу, роботу міської ради та її виконавчих органів за минулий рік

     
     
До уваги банківських установ, підприємств та платників податків!

Фінансове управління повідомляє, що реквізити рахунків, які вводяться в дію з 03.01.2020 р. для зарахування податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів доступні на офіційній веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Полтавській області за адресою:

     
     
Відбудеться засідання громадської ради

23 січня 2020 року о 14:00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net