Военкомат Центр зайнятості АМУ
Соціальне підприємництво Івано-Франківська: обмін досвідом
2017-05-26

Після Львова учасники навчальної поїздки, а серед них і делегати від Миргорода: секретар міської ради Наталія Гирка, депутат міської ради Олена Булойчик, директор ЦСССДМ Володимир Кір"ян, відвідали Івано-Франківськ.

Напрацюваннями та планами ділилась з учасниками навчальної поїздки команда платформи Тепле Місто. Ця ініціатива об'єднує проактивних іванофранківців, які прагнуть втілювати значущі та корисні проекти для мешканців та самого міста.
  Першим об'єктом для вивчення став громадський ресторан Urban Spase 100. Сучасний ресторан в урбаністичні у стилі, є прикладом соціального підприємництва та об'єднання активних людей навколо ідеї розвитку Івано-Франківська. Засновниками ресторану є 100 меценатів, а 80% прибутку генеруються на розвиткові проекти. З моменту відкриття у 2014 році вже профінансовано 38 ініціатив.

Родзинкою 4-го дня стало знайомство з проектом "Промприлад, який передбачає створення інноваційної платформи нового формату на базі старого заводу. Нове підприємство – нова економіка, сучасне мистецтво, неформальна освіта та урбаністика.
  Унікальним і цікавим видався учасникам воркспейс, відкритий з 2014 року. Це і виробництво, і дизайн студія, і крамниця та у майбутньому кафе. Все під одним дахом у самому серці Івано-Франківська, де створюється цілий спектр незвичайних речей,- діляться враженнями  учасники навчальної поїздки на сторінках соціальної мережі проекту Партнерство для розвитку міст.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Безкоштовні онлайн тренінги для ОСББ, ЖБК та ініціативних груп на серпень

У рамках проєкту ЄС/ПРООН підготовлені наступні безкоштовні онлайн тренінги для ОСББ, ЖБК та ініціативних груп на серпень: 

  

     
     
Скликається виконком

19 серпня 2020 року о 9.00 в залі засідань міської ради скликається засідання виконавчого комітету

     
     
Телестудія "Миргород" інформує!

До уваги телеглядачів!  Із 4 серпня  телестудія "Миргород" змінює формат і час  виходу в кабельних мережах ТОВ "Орбіта"! 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net