Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Розпочалася практична фаза екологічної ініціативи по встановленню мобільної сміттєсортувальної лінії
2021-06-03

Мобільна сміттєсортувальна лінія невдовзі має запрацювати на базі міського комунального підприємства "Спецкомунтранс". На засіданні робочої групи з реалізації проєкту "Придбання мобільної сміттєсортувальної лінії для поліпшення екологічної інфраструктури Миргородської громади" обговорили етапи впровадження екологічної ініціативи. Це проєкт-переможець обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад Полтавської області 2020 року. Наразі розпочалася практична фаза його втілення.

Вона передбачає придбання сміттєсортувальної лінії для зменшення навантаження на міське сміттєзвалище і продовження терміну експлуатації полігону захоронення твердих побутових відходів, що  сьогодні є особливо актуальним. За словами заступника міського голови Сергія Швайки, цей комплекс дозволятиме відсортовувати 17 видів вторинної сировини для переробки та передбачає створення додаткових робочих місць. Для успішної реалізації усіх заходів, що є складовими проєкту, із обласного бюджету виділено 600 тисяч гривень. Таку ж суму буде дофінансовано і з бюджету Миргородської громади.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Скликається чергове засідання виконавчого комітету

09 лютого 2022 року о 9.00  в залі засідань міської ради скликається  чергове засідання виконавчого комітету

     
     
Повідомлення

Повідомлення  про припинення повноважень спостережної комісії при виконавчому комітетові Миргородської міської ради та формування нового складу

     
     
Оголошення

21 січня о 10.00 відбудеться відкриття меморіальної дошки захиснику України Олександру Зубченку (м. Миргород, ПТУ №44, вул.Козацька, 26).

22 січня о 10.00 до Дня Соборності  відбудеться  покладання квітів до пам'ятника Тарасу Шевченку (м. Миргород, вул. Гоголя, 126).

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net