Военкомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Профілактичний рейд
2016-09-28

До Миргородського відділу поліції з усними скаргами на сусідів через спалювання сміття в приватному секторі міста почали звертатись городяни. Миргородська поліція, співробітники служби порятунку, спільно з інспекцією благоустрою та журналістами телестудії «Миргород» провели профілактичний рейд.

Згідно з Законом України «Про благоустрій населених пунктів» мешканці приватного сектору зобов'язані прибирати тротуари, прибудинкові території та впорядковувати зелені зони на відстані 10 метрів від своїх домоволодінь.

В той же час несвідомі власники приватних домогосподарств почали порушувати інші правила – про заборону спалювання сміття та опалого листя.

З метою недопущення вчинення правопорушень у галузі охорони навколишнього середовища миргородські дільничні спільної з рятувальниками та співробітниками інспекції благоустрою міста, в приватному секторі Миргорода провели профілактичну роботу серед власників домоволодінь.

Після відповідних роз’яснень про шкідливість для здоров’я людей продуктів спалювання власники запевнили, що спалювати сміття не будуть, навіть у власних подвір’ях.

До відома громадян:

Самовільне випалювання рослинності або її залишків без дозволу органів державного контролю у галузі охорони навколишнього природного середовища, як зазначає стаття 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, є серйозним порушенням і тягне за собою накладення штрафу на громадян від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від п'ятдесяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

За матеріалами Миргородського відділу поліції

ГУНП в Полтавській області

ОГОЛОШЕННЯ
     
Відбудеться “гаряча” телефонна лінія

У середу, 14 квітня 2021 року, з 16 по 17 годину буде проходити "гаряча" телефонна лінія з керівником КП "Миргордська управляюча компанія"

     
     
Скликають чергове засідання виконавчого комітету

21 квітня 2021 року о 9.00  відбудеться засідання виконавчого комітету

     
     
Оголошення

Оголошення  щодо продовження договору оренди шляхом аукціону - нежитлове приміщення

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронне звернення

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net