Военкомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
«Про всіх потрошку»
2018-04-04

У міській бібліотеці для дітей відбулася презентація книги Людмили Маркової «Про всіх потрошку». На заході були присутні учні перших класів гімназії ім. Т.Шевченка. Людмила Миколаївна розказала дітям про книгу, яка нещодавно вийшла з друку, розповіла про те, як вона створювалася, чим може зацікавити. Діти з задоволенням перегорнули сторінки нової книги, поспілкувалися з авторкою, розповіли вірші, погралися в ігри, пов’язані з літерами і іменами.

Книжка «Про всіх потрошку» - це абетка-розмальовка, в якій вмістилося близько ста коротеньких віршиків про діток. Всі ці вірші об’єднує те, що в кожному з них згадується якесь ім’я.
  Віршики в абетці різноманітні – це вихвалялки, потішки і забавлянки. Вони розповідають про веселих, чемних, працьовитих, слухняних, кмітливих, хоча, подекуди, і навпаки – неслухняних і вередливих хлопчиків і дівчаток. Презентація пройшла в дружній і теплій атмосфері, з посмішками, розвагами і гарним настроєм.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Оголошення

Про перенесення робочого дня

     
     
Скликають чергове засідання виконавчого комітету

21 квітня 2021 року о 9.00  відбудеться засідання виконавчого комітету

     
     
Відбудеться “гаряча” телефонна лінія

У середу, 14 квітня 2021 року, з 16 по 17 годину буде проходити "гаряча" телефонна лінія з керівником КП "Миргордська управляюча компанія"

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронне звернення

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net