Военкомат Центр зайнятості АМУ
Посвята в читачі «Цей дивний світ – бібліотека»
2019-03-28

У дні тижня дитячого читання до Миргородської міської бібліотеки для дітей завітали вихованці дошкільного навчального закладу №11 «Теремок». В бібліотеці відбулась посвята дошкільнят у читачі.

Людина, яка любить і вміє читати, має багато розумних, добрих, вірних друзів. Друзі ці – книги! З ними вона зустрічається ще в дитинстві і не розлучається до старості.
  З метою виховання любові до книжки та розвитку інтересу до читання, в бібліотеці відбулась посвята дошкільнят у читачі. Діти взяли участь в іграх і конкурсах, згадали правила поводження з книгами, склали магічні слова, разом читали вірша, відгадували загадки, взяли участь в літературних іграх, розпізнавали казкових героїв. Діти хором промовили урочисту обіцянку і всі разом зобов’язались цінувати, берегти книги, бути активними читачами та своєчасно повертати книги до бібліотеки. Після обіцянки, малюки отримали емблеми «Маленький читач», і стали справжніми читачами дитячої бібліотеки.  Кожен із дітей записався до бібліотеки і взяв додому цікаву книжку.

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
ТОВ "АГРАРНА ЕЛЕВАТОРНА КОМПАНІЯ" інформує:

Повідомлення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

     
     
Змінено дату засідання виконавчого комітету

Заплановане на 24 липня 2019 року засідання виконавчого комітету перенесено на 23 липня.

Початок о 9:00.

     
     
Планові відключення електропостачання

З 29.07.2019 по 2.08.2019р у зв’язку із проведенням планових ремонтних робіт електрообладнання, які направлені на поліпшення та якість електропостачання, відбудуться тимчасові перерви в електропостачанні споживачів, що мешкають за наступними адресами:

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net