Миргород фестивальний Военкомат
Полтавщина першою з українських регіонів опалюватиме житлові будинки за допомогою альтернативної енергетики
2014-06-19

У рамках проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Місцеві альтернативні джерела енергії: м. Миргород», в інформаційному агентстві «Новини Полтавщини» відбувся брифінг для представників ЗМІ на тему: «Полтавщина першою з українських регіонів опалюватиме житлові будинки за допомогою альтернативної енергетики».

Журналісти  отримали  інформацію щодо проекту USAID «Місцеві альтернативні джерела енергії: м. Миргород», в рамках якого одна із діючих у м. Миргороді котелень буде переоснащена для виробництва теплової енергії з місцевої біомаси (соломи). Її отримуватимуть від аграріїв Миргородського району.

“Проект є украй важливим, адже він передбачає можливість застосування набутого досвіду не лише в Полтавській області, але і в інших регіонах України. Масова реалізація таких проектів дозволить створити нові робочі місця, сприятиме розвитку бізнесу та ринку біомаси, допоможе стабілізувати тарифи на комунальні послуги, а також дасть можливість Україні здобути енергетичну незалежність”, – зазначив виконавчий директор ВБО «Інститут місцевого розвитку», к.е.н., керівник проекту Руслан Тормосов.

Миргородський міський голова Соломаха додав, що проект розрахований на 2 роки. “Я сподіваюся, що він буде реалізований до 2015 року повністю.  Це дасть можливість опалювати біо-паливом 10% населення міста Миргород”, – зазначив міський голова Миргорода.

За матеріалами сайту http://np.pl.ua/

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Подай пропозицію до Стратегії!

Запрошуємо усіх мешканців Миргорода та Миргородського району залучитися до розробки Стратегії сталого розвитку Миргородського субрегіону на 2017-2026 роки.

     
     

2 квітня 2017 року об 11.00 в м.Миргород біля ТЦ «Мир» до Міжнародного дня інформування про аутизм відбудеться благодійна акція «Вимкни байдужість. Увімкни блакитне».

     
     
Про перенесення робочого дня

З метою створення сприятливих умов для організованого  проведення поминального дня,  робочий день з понеділка 24 квітня перенесено на суботу 8 квітня 2017 року.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net