Миргород фестивальний Военкомат
Полтавщина першою з українських регіонів опалюватиме житлові будинки за допомогою альтернативної енергетики
2014-06-19

У рамках проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Місцеві альтернативні джерела енергії: м. Миргород», в інформаційному агентстві «Новини Полтавщини» відбувся брифінг для представників ЗМІ на тему: «Полтавщина першою з українських регіонів опалюватиме житлові будинки за допомогою альтернативної енергетики».

Журналісти  отримали  інформацію щодо проекту USAID «Місцеві альтернативні джерела енергії: м. Миргород», в рамках якого одна із діючих у м. Миргороді котелень буде переоснащена для виробництва теплової енергії з місцевої біомаси (соломи). Її отримуватимуть від аграріїв Миргородського району.

“Проект є украй важливим, адже він передбачає можливість застосування набутого досвіду не лише в Полтавській області, але і в інших регіонах України. Масова реалізація таких проектів дозволить створити нові робочі місця, сприятиме розвитку бізнесу та ринку біомаси, допоможе стабілізувати тарифи на комунальні послуги, а також дасть можливість Україні здобути енергетичну незалежність”, – зазначив виконавчий директор ВБО «Інститут місцевого розвитку», к.е.н., керівник проекту Руслан Тормосов.

Миргородський міський голова Соломаха додав, що проект розрахований на 2 роки. “Я сподіваюся, що він буде реалізований до 2015 року повністю.  Це дасть можливість опалювати біо-паливом 10% населення міста Миргород”, – зазначив міський голова Миргорода.

За матеріалами сайту http://np.pl.ua/

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Свято Останнього дзвоника у школах міста

Графік проведення свята:

     
     
Літні канікули з ЦЕВ!

Запрошуємо школярів провести літні канікули із Центром естетичного виховання!

     
     
Концерт ансамблю "Миргородський сувенір"

Запрошуємо миргородців та гостей на концерт ансамблю народної пісні "Миргородський сувенір". Початок 27 травня о 19 год на центральній площі!

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net