Миргород фестивальний Военкомат
Полтавщина першою з українських регіонів опалюватиме житлові будинки за допомогою альтернативної енергетики
2014-06-19

У рамках проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Місцеві альтернативні джерела енергії: м. Миргород», в інформаційному агентстві «Новини Полтавщини» відбувся брифінг для представників ЗМІ на тему: «Полтавщина першою з українських регіонів опалюватиме житлові будинки за допомогою альтернативної енергетики».

Журналісти  отримали  інформацію щодо проекту USAID «Місцеві альтернативні джерела енергії: м. Миргород», в рамках якого одна із діючих у м. Миргороді котелень буде переоснащена для виробництва теплової енергії з місцевої біомаси (соломи). Її отримуватимуть від аграріїв Миргородського району.

“Проект є украй важливим, адже він передбачає можливість застосування набутого досвіду не лише в Полтавській області, але і в інших регіонах України. Масова реалізація таких проектів дозволить створити нові робочі місця, сприятиме розвитку бізнесу та ринку біомаси, допоможе стабілізувати тарифи на комунальні послуги, а також дасть можливість Україні здобути енергетичну незалежність”, – зазначив виконавчий директор ВБО «Інститут місцевого розвитку», к.е.н., керівник проекту Руслан Тормосов.

Миргородський міський голова Соломаха додав, що проект розрахований на 2 роки. “Я сподіваюся, що він буде реалізований до 2015 року повністю.  Це дасть можливість опалювати біо-паливом 10% населення міста Миргород”, – зазначив міський голова Миргорода.

За матеріалами сайту http://np.pl.ua/

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Увага! Скликається сесія!

29 червня 2017 року о 09.00 годині у залі засідань міської ради скликається двадцять сьома сесія міської ради сьомого скликання. На порядку денному питання:

     
     
Запрошуємо усіх шанувальників оркестрової музики на цікавий концерт!

3 липня о 19.00 у районному будинку культури відбудеться концерт оркестру народних інструментів викладачів Миргородської дитячої музичної школи ім.А.П.Коломійця

     
     
Запрошуємо на святкування Івана Купала

6-го липня відбудеться святкування Івана Купала

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net