Военкомат Центр зайнятості АМУ
Олімпійський день у таборі "Капітошка"
2015-07-08

У ЗОШ №9 ім.І.А.Зубковського стало доброю традицією проводити малі олімпійські ігри, в яких головне - прагнення до перемоги, дружба, взаємодопомога і, звичайно, спортивний азарт. Тому в дитячому оздоровчому таборі в рамках тижня олімпійських ігор був проведений олімпійський день, який розпочався спортивним танцем хореографічного колективу молодшої та середньої  групи школи.

Потім стартував марафонський забіг дітей, що відпочивали в таборі. Далі кожен загін був задіяний згідно з планом дня в спортивних змаганнях.  Загони "Реп'яшки" і "Хмаринки" змагалися в олімпійському квесті на подвір'ї школи, у ході якого потрібно було показати знання з питань здоров'я та спорту, проявити кмітливість та фізичну підготовку.

Для загонів "Дзвіночки" та "Джерельце" були проведені "Веселі старти". До дня олімпійця приєднався загін мовного табору "Smalie" ("Смайл"). Діти взяли активну участь у низці спортивних змагань, під час яких спілкувалися англійською мовою ("Дожени і дізнайся слово", "Спіймай, якщо спорт", "Крокодил", гра-естафета "Склади слово першим"). Усі учасники із задоволенням виконували завдання, за що отримали заохочувальні призи у вигляді смайликів.

Весело і цікаво пройшов день олімпійця в таборі "Капітошка", а діти отримали масу вражень і позитиву.

Т.Бутко, педагог-організатор

ОГОЛОШЕННЯ
     
ОГОЛОШЕННЯ

ПРО ПРОВЕДЕННЯ УСТАНОВЧИХ ЗБОРІВ ДЛЯ ФОРМУВАННЯ СКЛАДУ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ВИКОНАВЧОМУ КОМІТЕТІ МИРГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

До уваги керівників громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації

     
     
Засідання земельної комісії

      08 липня 2020  року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань промисловості, приватизації, земельних ресурсів.

     
     
Засідання бюджетної комісії

07 липня 2020 року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, інвестицій та підприємництва.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net