Военкомат АМУ
Новини проекту Європейського Союзу MO.GE.DI.CO
2019-02-08

Продовжується реалізація проекту Європейського Союзу "Модернізація виробництва, постачання та споживання теплового району в місті Миргород (MO.GE.DI.CO)".Протягом грудня 2018 – січня 2019 проведено конкурс з вибору розробника проектно-кошторисної документації "Реконструкція будівлі дошкільного навчального закладу № 10 "Веселка".

З переможцем конкурсу ФОП Дупаком В.В. Команда проекту MO.GE.DI.CO та фахівці Миргородської міської ради провели переддоговірні переговори. Учасники обговорили питання забезпечення потреб маломобільних груп населення, облаштування пожежної сигналізації та блискавкозахисту, облаштування вентиляції санвузлів, утеплення цоколю, виконання геодезичної зйомки земельної ділянки та інші. Результати переговорів відображені у завданні на проектування та Договорі підряду, котрий було підписано 5 лютого.

Продовжується конкурс енергоефективних проектів MO.GE.DI.CO для ОСББ, котрі підключені до котельні по вул.Прорізній, 4-а – саме ця котельня буде модернізована за проектом Європейського Союзу. Усього в конкурсі можуть узяти участь 26 багатоквартирних будинків. Переможці отримають до 500 тис.грн. міських коштів на енергоефективні ремонти. Бюджет конкурсу – 1 млн.грн. Конкурс триватиме до 29 березня, а вже 5 квітня буде оголошено переможців.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Оголошення

"Круглий стіл" з активістами громадських чорнобильських організацій

     
     
Все про ОСББ

Запрошуємо голів будинкових комітетів, голів та членів правління ОСББ, ініціативні групи на зустріч з координатором проекту ПРООН HOUSES Вікторією Курилко, що відбудеться 23 квітня у актовій залі міської ради

     
     
Конкурс по відбору виконавців послуг по стерилізації безпритульних тварин

Відділ житлово–комунального господарства міської ради оголошує конкурс з відбору виконавців послуг по стерилізації безпритульних тварин на території м. Миргород Полтавської області.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net