Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
На території лікарні посадили «Алею здоров’я»
2021-10-31

У Миргороді біля приймального відділення місцевої лікарні заклали «Алею здоров'я». Акцію із озеленення території медичного закладу ініціювала Миргородська міська рада. Допомогти у добрій справі відгукнулися меценати, які люб’язно надали саджанці. У п’ятницю на території «поселилися» 20  фітонцидних дерев. 

Працівники відділення екстреної медичної допомоги на чолі з керівником відділення сподіваються, що всі деревця приживуться і перетворяться на «Алею здоров’я».
«Приємно робити добрі справи. Сьогодні тут і влада, і меценати, і медики. Спільно посаджені дерева допомагатимуть людям, які тут лікуються, отримувати позитивні емоції, а територія медичного закладу стане зеленішою і охайнішою», - зазначив перший заступник міського голови Олександр Острянин.
 
 
 
 
 
ОГОЛОШЕННЯ
     
Скликається чергове засідання виконавчого комітету

09 лютого 2022 року о 9.00  в залі засідань міської ради скликається  чергове засідання виконавчого комітету

     
     
Повідомлення

Повідомлення  про припинення повноважень спостережної комісії при виконавчому комітетові Миргородської міської ради та формування нового складу

     
     
Оголошення

21 січня о 10.00 відбудеться відкриття меморіальної дошки захиснику України Олександру Зубченку (м. Миргород, ПТУ №44, вул.Козацька, 26).

22 січня о 10.00 до Дня Соборності  відбудеться  покладання квітів до пам'ятника Тарасу Шевченку (м. Миргород, вул. Гоголя, 126).

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net