Военкомат Центр зайнятості АМУ
На Полтавщині почали готуватися до Національного Сорочинського ярмарку
2015-06-15

Уже спланували, що торжище відбудется з 18-го по 23 серпня. Якщо минулого року Національний Сорочинський ярмарок був малолюдним через різне бачення двох гілок влади його доцільності в час військових дій на сході, то цьогоріч вирішили таки дійство проводити наповну та з усіма його традиціями. Подібні меседжі пролунали і від влади, і від підприємців-організаторів.

Відбудеться Сорочинський ярмарок у останній тиждень серпня на 16-гектарній території в селі Великі Сорочинці Миргородського району. Там він проходив віками.
  Одним із доказів колоритності Сорочинського ярмарку в давнину є описання його в однойменному творі славнозвісного уродженця Полтавщини Миколи Гоголя.
  У 1999 році Сорочинський ярмарок отримав статус Національного.
  Організатори Сорочинського ярмарку зазначають, що намагатимуться готуватися до цьогорічного торговища так, аби вдало поєднати історію та сучасність, народні традиції та культуру, колорит дійства з бізнес-інтересами українських виробників. На ярмарок запрошують через відповідний відеоролік, який  з’явився в мережі Інтернет,-  йдеться на сайті http://vpoltave.info/

ОГОЛОШЕННЯ
     
Міський голова звітуватиме про роботу за 2019 рік

24 січня 2020 року о 16.00 в залі засідань міської ради відбудеться звіт міського голови Сергія Соломахи про свою роботу, роботу міської ради та її виконавчих органів за минулий рік

     
     
До уваги банківських установ, підприємств та платників податків!

Фінансове управління повідомляє, що реквізити рахунків, які вводяться в дію з 03.01.2020 р. для зарахування податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів доступні на офіційній веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Полтавській області за адресою:

     
     
Запрошуємо на захід до Дня Соборності

22 січня, до Дня Соборності України, відбудеться акція єднання

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net