Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Миргородському художнику Віктору Брикульцю - 97
2021-11-23

23 листопада 97 років виповнюється Заслуженому художнику України, кавалеру Орденів Карла Фаберже Віктору Брикульцю. Віктор Михайлович – Почесний громадянин Миргорода. Творчий доробок художника сягає понад 8000 картин. На полотнах митця - образи великих та простих людей, ікони та пейзажі. 

Його картини зберігаються в експозиціях і фондах багатьох музеїв та у приватних колекціях України, Росії, Грузії, Фінляндії, Німеччини, Ізраїлю, Австралії, Канади, Швейцарії, Болгарії, США.

З Днем народження  маестро пензля привітав від імені Миргородського міського голови секретар міської ради Олександр Гуржій. Олександр Васильович подякував Віктору Михайловичу за творчість та неповторність його робіт.  До привітань приєдналася голова районної ради Наталія Гирка. Усі присутні бажали імениннику міцного здоров’я,невичерпної енергії і творчої наснаги!

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Засідання земельної комісії

07 грудня  2021  року о 14.00  в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії Миргородської міської ради з питань земельних ресурсів, охорони довкілля

     
     
Cкликається чергове засідання виконавчого комітету

17 грудня 2021 року о 9.00 скликається чергове засідання виконавчого комітету

     
     
Засідання постійної комісії з питань соціальної політики

07 грудня 2021 року о 10.00  в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії Миргородської міської ради з питань соціальної політики, охорони здоров'я, материнства і дитинства

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net