Военкомат
Миргород став частиною "Вишиваного шляху"
2016-06-21

Як свідчить статистика, Миргород є найвелосипеднішим містом України. Тут підрахували:  у "годину пік" по центральній вулиці проїжджає майже півтисячі роверів. На двоколісному транспорті містяни поспішають на роботу, їдуть на дачу чи просто прогулюються. Є у місті навіть громадські організації, що займаються популяризацією велосипедного руху.

Тож, звичайно, не могли оминути Миргород учасники Всеукраїнського велопробігу "Вишиваний шлях". 19 червня група велосипедистів з Харкова відвідала наше місто. На центральній площі їх вітали особисто міський голова Сергій Соломаха та його заступник Костянтин Кірпосенко.

Екскурсію гоголівським краєм для гостей влаштували їх місцеві однодумці, любителі велотуризму та громадські активісти.

  • Група велосипедистів з Миргорода приєдналася до учасників велопробігу ще в Великих Сорочинцях, - пояснив заступник голови ГО "Передвижник" Ілля Цибульський. – Взагалі ж то "Вишиваний шлях" – це Всеукраїнський соціальний туристичний проект, долучитися до якого може кожен бажаючий. Мета велопробігу не лише в тому, щоб розкрити туристичний потенціал нашої країни (хоча і в цьому також). Участь у ньому беруть активісти із західної та східної України. Так 11 червня одночасно дві групи виїхали з Харкова та Ужгорода і тепер рухаються назустріч одна одній. Зустрінуться вони 28 червня у Києві. І це стане своєрідним актом злуки сходу та заходу нашої країни.   

Цьогоріч миргородці не планують здолати увесь "Вишиваний шлях". Можливо, вони зроблять це вже наступного року. Та напевно можна сказати, що приїзд до міста учасників Всеукраїнського велопробігу посприяє ще більшій популяризації в місті велоспорту та велотуризму.

  • Ще у грудні 2015 року на сесії міської ради було прийнято так звану Велоконцепцію, - нагадала начальник відділу муніципальних ініціатив, інвестицій, енергоменеджменту Миргородської міської ради Тетяна Усик. – У цьому році з бюджету міста виділено кошти на виготовлення проектно-кошторисної документації для будівництва перших велодоріжок (від центрального мосту до виїзду з міста у напрямку Зінчашів).

Крім того, повідомила Тетяна Усик, днями завершився збір підписів за встановлення біля громадських місць спеціальних велопарковок. Тож  сподіваємося, що вже найближчим часом у нашому місті можна буде безпечно паркувати двоколісний транспорт.

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Скликається сесія

21 листопада 2018 року о 09.00 у залі засідань міської ради скликається сорок перша сесія міської ради сьомого скликання. На розгляд сесії винесено питання:

     
     
Про проведення бюджетних слухань

11 грудня 2018 року відбудуться бюджетні слухання щодо особливостей формування бюджету Миргорода на 2019 рік; місце проведення – зала засідань міської ради (вул. Незалежності, 17), час проведення - початок о 15:00:

     
     
Повідомлення про проведення громадського обговорення

На виконання рішення виконавчого комітету Миргородської міської ради № 384 від 16.11.2018р. проводиться громадське обговорення надання спеціального зонального погодження за ініціативою Миргородської філії ПАТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" на стадії набуття права оренди земельної ділянки за адресою: вул. Гоголя (р-н № 172) в м. Миргороді Полтавської області.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net