Миргород фестивальний Военкомат
Миргород і місто Екабпілс – побратими
2014-11-24

З робочим візитом делегація від Миргорода у складі  секретаря міської ради Костянтина Кірпосенка, заступника міського голови Антоніни Нікітченко, начальника відділу освіти Тетяна Колибельнік, члена виконавчого комітету Бориса Баришпольця відвідала латвійське місто Екабпілс. Поїздка відбулася у рамках розширення дружніх зв’язків між містами України та Латвії за рахунок запрошуючої сторони.

18 листопада у Латвії святкують День Незалежності. Українська делегація взяла участь в урочистостях з нагоди цього свята та було підписано угоду про співпрацю між містами Миргород та Екабпілс. Відповідно до підписаної угоди передбачається співробітництво в галузі освіти, охорони здоров'я, культури, туризму та інших сферах соціально-культурного життя. У рамках візиту учасники ознайомилися з роботою освітніх установ та промислових підприємств.

Прес-служба міської ради

ОГОЛОШЕННЯ
     
Увага! Скликається сесія!

29 червня 2017 року о 09.00 годині у залі засідань міської ради скликається двадцять сьома сесія міської ради сьомого скликання. На порядку денному питання:

     
     
Запрошуємо усіх шанувальників оркестрової музики на цікавий концерт!

3 липня о 19.00 у районному будинку культури відбудеться концерт оркестру народних інструментів викладачів Миргородської дитячої музичної школи ім.А.П.Коломійця

     
     
Запрошуємо на святкування Івана Купала

6-го липня відбудеться святкування Івана Купала

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net