Миргород фестивальний Военкомат
Миргород і місто Екабпілс – побратими
2014-11-24

З робочим візитом делегація від Миргорода у складі  секретаря міської ради Костянтина Кірпосенка, заступника міського голови Антоніни Нікітченко, начальника відділу освіти Тетяна Колибельнік, члена виконавчого комітету Бориса Баришпольця відвідала латвійське місто Екабпілс. Поїздка відбулася у рамках розширення дружніх зв’язків між містами України та Латвії за рахунок запрошуючої сторони.

18 листопада у Латвії святкують День Незалежності. Українська делегація взяла участь в урочистостях з нагоди цього свята та було підписано угоду про співпрацю між містами Миргород та Екабпілс. Відповідно до підписаної угоди передбачається співробітництво в галузі освіти, охорони здоров'я, культури, туризму та інших сферах соціально-культурного життя. У рамках візиту учасники ознайомилися з роботою освітніх установ та промислових підприємств.

Прес-служба міської ради

ОГОЛОШЕННЯ
     
Подай пропозицію до Стратегії!

Запрошуємо усіх мешканців Миргорода та Миргородського району залучитися до розробки Стратегії сталого розвитку Миргородського субрегіону на 2017-2026 роки.

     
     

2 квітня 2017 року об 11.00 в м.Миргород біля ТЦ «Мир» до Міжнародного дня інформування про аутизм відбудеться благодійна акція «Вимкни байдужість. Увімкни блакитне».

     
     
Про перенесення робочого дня

З метою створення сприятливих умов для організованого  проведення поминального дня,  робочий день з понеділка 24 квітня перенесено на суботу 8 квітня 2017 року.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net