Цивільний захист

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Муніципальний енергетичний менеджмент
2018-09-19

17-18 вересня у місті Білгород-Дністровський Одеської області відбувся дводенний робочий семінар з муніципального енергетичного менеджменту, що організований проектом “Енергоефективність у громадах ІІ”.

Для участі в семінарі були запрошені  представники міст-партнерів Глухів, Гадяч, Миргород, Покров. Від Миргородської міської ради взяла участь головний спеціаліст відділу муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту Валентина Горбань та інженер з організації та експлуатації відділу освіти Юрій Нойкін.

            В перший день занять вивчали специфіку впровадження муніципального енергетичного моніторингу в містах, ознайомилися з існуючим на ринку програмним забезпеченням для моніторингу енергоресурсів. Окрема увага була  приділена питанню необхідності кліматичного коригування отриманих даних для достовірного їх порівняння за різні періоди та їхнього якісного аналізу.

На другий день семінару відбулося відвідування школи №11, на прикладі якої учасники навчалися проводити експрес енергоаудити, що є невід’ємним інструментом в муніципальному енергетичному менеджменті.

ОГОЛОШЕННЯ
     

Оголошено другий набір на конкурс міні-грантів «СМІЛИВІ». 

     
     
“Гаряча” телефонна лінія

29 травня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії заступником міського голови Молочко Наталією Володимирівною. Охочих просимо звертатися за номером  5-25-01.

     
     
Оголошення

Результати розгляду електронних петицій

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net