Военкомат Центр зайнятості АМУ
Модернізація системи теплопостачання
2018-07-13

В розпалі роботи з втілення проекту "Модернізації теплового району "Авіамістечко". Метою проекту є демонстрація для міста Миргорода та України в цілому нових технологій та рішень в системі централізованого теплопостачання в поєднанні з впровадженням міжнародних найкращих практик підготовки проекту, проектування, закупівель, впровадження та моніторингу з метою покращення енергоефективності та сталості послуг з централізованого теплопостачання.

Проект включає в себе заміну застарілих газових котлів на сучасне обладнання з високою ефективністю, заміну трубопроводів централізованого теплопостачання з оптимізацією маршруту прокладання труб, а також заміну насосів у котельні, автоматизацію нового котла базового навантаження і встановлення індивідуальних теплових пунктів у 17 житлових будинках.

Виконати величезний об'єм робіт, кошторис яких складає майже 900 тисяч євро, вдалося завдяки отриманню гранту в рамках програми DemoUkrainaDH у співпраці з НЕФКО. Більше 15 відсотків вартості проекту дофінансовується з міського бюджету. 50 відсотків вартості - кредитні кошти Миргородтеплоенерго, надані знову ж таки під муніципальні гарантії.

Наразі тривають роботи з монтажу тепломережі, реконструкції котельні, а саме: роботи по утепленню приміщення котельні, заміни вікон, готується фундамент під встановлення нових котлів.

Фахівці переконують, що вигоди від реалізації проекту прораховані та будуть справді відчутними і для споживачів і для підприємства. Зокрема, завдяки прокладанню попередньо ізольованих труб, котрі постачаються з Європи, вдасться уникнути втрат тепла. Виконують роботи підрядні організації "Еталон Буд" (місто Київ) та "Еско-Лтава" (місто Полтава). 

Порівняно з загальним оборотом підприємства проект виглядає невеликим , в цілому не матиме впливу на тарифи для населення і інші соціальні аспекти.

Після впровадження проекту мешканці будинків отримають кращі кліматичні умови в квартирах, а також, як правило, з часом, нижчі рахунки за опалення.

 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
ОГОЛОШЕННЯ

ПРО ПРОВЕДЕННЯ УСТАНОВЧИХ ЗБОРІВ ДЛЯ ФОРМУВАННЯ СКЛАДУ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ВИКОНАВЧОМУ КОМІТЕТІ МИРГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

До уваги керівників громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації

     
     
Засідання регламентної комісії

   06  липня 2020 року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань регламенту, депутатської етики,  забезпечення діяльності депутатів

     
     
Скликають чергове засідання виконавчого комітету

17 липня 2020 року о 9.00 в залі засідань міської ради скликається чергове засідання виконавчого комітету міської ради

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net