Военкомат Центр зайнятості АМУ
Модернізація системи теплопостачання
2018-07-13

В розпалі роботи з втілення проекту "Модернізації теплового району "Авіамістечко". Метою проекту є демонстрація для міста Миргорода та України в цілому нових технологій та рішень в системі централізованого теплопостачання в поєднанні з впровадженням міжнародних найкращих практик підготовки проекту, проектування, закупівель, впровадження та моніторингу з метою покращення енергоефективності та сталості послуг з централізованого теплопостачання.

Проект включає в себе заміну застарілих газових котлів на сучасне обладнання з високою ефективністю, заміну трубопроводів централізованого теплопостачання з оптимізацією маршруту прокладання труб, а також заміну насосів у котельні, автоматизацію нового котла базового навантаження і встановлення індивідуальних теплових пунктів у 17 житлових будинках.

Виконати величезний об'єм робіт, кошторис яких складає майже 900 тисяч євро, вдалося завдяки отриманню гранту в рамках програми DemoUkrainaDH у співпраці з НЕФКО. Більше 15 відсотків вартості проекту дофінансовується з міського бюджету. 50 відсотків вартості - кредитні кошти Миргородтеплоенерго, надані знову ж таки під муніципальні гарантії.

Наразі тривають роботи з монтажу тепломережі, реконструкції котельні, а саме: роботи по утепленню приміщення котельні, заміни вікон, готується фундамент під встановлення нових котлів.

Фахівці переконують, що вигоди від реалізації проекту прораховані та будуть справді відчутними і для споживачів і для підприємства. Зокрема, завдяки прокладанню попередньо ізольованих труб, котрі постачаються з Європи, вдасться уникнути втрат тепла. Виконують роботи підрядні організації "Еталон Буд" (місто Київ) та "Еско-Лтава" (місто Полтава). 

Порівняно з загальним оборотом підприємства проект виглядає невеликим , в цілому не матиме впливу на тарифи для населення і інші соціальні аспекти.

Після впровадження проекту мешканці будинків отримають кращі кліматичні умови в квартирах, а також, як правило, з часом, нижчі рахунки за опалення.

 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Увага! Скликається позачергова сесія!

19 серпня 2019 року о 16.00 у залі засідань міської ради скликається сорок восьма позачергова сесія міської ради сьомого скликання. На порядку денному питання:

     
     
Земельний відділ інформує

Запрошення до участі в конкурсі-запиті цінової пропозиції: проведення експертної грошової оцінки земельної  ділянки несільськогосподарського призначення  комунальної власності:

     
     
Скликається громадська рада

15 серпня 2019 року о 14:00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net