Военкомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Майстер-клас для студентів Університету III віку
2019-01-29

На вулиці складні погодні умови, та це не зупиняє шанувальників мистецтва. Студенти Університету III віку завітали на майстер-клас з розпису на папері технікою «подвійний мазок», який провела художниця Анастасія Кобріна. «Подвійний мазок» - це дуже витончена  та декоративна техніка. Виглядає надзвичайно ефектно, а робиться просто і швидко.

Нею можна віддекорувати старі меблі, піднос, обробну дошку та вішалку, які впишуться у будь-який інтер’єр. Головне-підібрати відповідну кольорову гаму і вибрати хороший пензлик. Підопічні Терцентру із задоволенням використовували цю техніку, яка розвиває творче мислення й уяву та урізноманітнює заняття образотворчим мистецтвом. Майстер-клас від Анастасії Кобріної вийшов не тільки пізнавальним, а й веселим, різноманітним і більше був схожим на гру з кольорами. Студенти Університету III віку навчилися наносити фарбу на пензлик і переносити її на папір плавними переходами кольорів. Кінцевим результатом були задоволені всі.

Щиро дякуємо директору Миргородського РБК Ірині Іщенко та художниці Анастасії Кобріній за цікавий і пізнавальний майстер-клас для підопічних Терцентру та сподіваємося на подальші зустрічі, - повідомили в Територіальному центрі соціального обслуговування.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Увага! Громадське обговорення!

До уваги мешканців Миргородської міської територіальної громади!

     
     
Засідання виконавчого комітету
 10 березня 0 9.00  скликається черговий виконком
     
     
“Гаряча” телефонна лінія з питань соціального захисту населення

У середу 3 березня 2021 року з 16 по 17 годину буде проходити “гаряча” телефонна лінія з питань соціального захисту населення

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронне звернення

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net