Военкомат Центр зайнятості АМУ
Літо починається дитячим святом
2019-06-04

1 червня – Міжнародний день захисту дітей. Саме діти є тим рушієм, який спонукає нас, дорослих, творити добро. Для малечі Миргорода цього року влаштували калейдоскоп різноманітних розважальних заходів та благодійних акцій, концертів, змагань та конкурсів у всіх мікрорайонах.

На проведення святкових заходів з міського бюджету було виділено близько 12,8 тис.грн. Святкову атмосферу допомогли створити благодійники, депутати, приватні підприємці, працівники відділу культури. Залюбки діти - вихованці позашкільних закладів ділилися своєю творчістю. З концертними програмами та номерами художньої самодіяльності вони побували у кожному мікрорайоні. Веселий сміх, гучна музика, запальні танцювальні та циркові номери створили невимушену атмосферу свята дитинства. Задоволеними залишилися усі. Розважальні ігри, конкурси, веселі змагання, безліч  чудових моментів для великої кількості дітлахів, які побували на святі. Невгамовні діти брали участь у конкурсах, за що отримували заохочувальні солодкі подарунки та море позитивних емоцій. Дітлахи тішилися подарунками, розважалися, а дорослі раділи тому, що змогли для наймолодших українців подарувати миті щастя та радості.

ОГОЛОШЕННЯ
     
До відома власників тварин та мешканців міста!

Графік щеплень домашніх тварин проти сказу:

     
     
Семінар для представників багатоквартирних будинків

Запрошуємо на семінар для представників багатоквартирних будинків щодо фінансування енергоефективних ремонтів

     
     
Свято Ветеранів

Шановні миргородці! Запрошуємо Вас, у середу 18 вересня 2019 року, о 15.30 на Свято Ветеранів, присвячене Дню визволення Миргородщини.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net