Миргород фестивальний Военкомат
ІМР взяв участь у V Міжнародному інвестиційному бізнес-форумі
2013-12-05

ІМР взяв участь у V Міжнародному інвестиційному бізнес-форумі з енергоефективності та відновлюваної енергетики та у роботі конгресу "Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства-2013"

Київ, 5 листопада 2013 р. в роботі конгресу "Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства-2013" взяла участь Директор ТОВ "Інститут місцевого розвитку" А. Бабак. В роботі V Міжнародного інвестиційного бізнес-форумі з енергоефективності та відновлюваної енергетики взяв участь Виконавчий директор ВБО "Інститут місцевого розвитку" Р. Тормосов. Організатором заходів виступило Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України за підтримки Представництва ЄС.

У перший день бізнес-форуму відбувся україно-фінський круглий стіл "Енергоефективні договори", протягом якого представники фінського політикуму та бізнесу разом із українськими колегами обговорювали тонкощі впровадження державно-приватного партнерства в Україні з огляду на існуючий світовий досвід. Також розглянули енергоефективність як напрямок соціальної відповідальності бізнесу і навіть обрали найенергоефективнішого мера України (ним став очільник м. Житомира Володимир Дебой).

У презентаційній панелі "Інноваційні технології, енергоефективні проекти та інвестиційні рішення" взяв участь Виконавчий директор ВБО "Інститут місцевого розвитку" / Директор Проекту USAID "Місцеві альтернативні джерела енергії: м. Миргород" (МАДЕМ) Руслан Тормосов. У своєму виступі він розповів про перспективи використання місцевих відновлюваних джерел енергії (біомаси) в комунальній теплоенергетиці та зокрема про Проект МАДЕМ, впровадженням якого займається ВБО "ІМР". Руслан Тормосов наголосив на необхідності зміцнити енергонезалежність України за рахунок зменшення споживання природного газу, у т. ч. шляхом його заміщення на відновлювані джерела енергії. За розрахунками експертів Проекту МАДЕМ найбільший енергетичний потенціал серед поновлювальних джерел енергії має саме місцева біомаса (за рахунок неї можна замінити до 19% використованого природного газу). Приклад такого заміщення буде реалізований у м. Миргород в рамках Проекту МАДЕМ. В рамках Проекту МАДЕМ на базі існуючої газової бойлерної буде створена пілотна котельня на біопаливі (в його якості виступатиме солома), яка дозволить замістити до 10% природного газу, що витрачається у комунальній теплоенергетиці м. Миргорода. Для функціонування пілотної котельні буде створено всю необхідну логістичну інфраструктуру зі збору, транспортування, збереження та підготовки соломи для спалювання. Це дозволить створити умови для залучення кредитів та грантів міжнародних фінансово-кредитних організацій, коштів приватних інвесторів на засадах державно-приватного партнерства. Для впровадження проектів із заміщення природного газу у сфері теплозабезпечення міст Полтавської області передбачено залучення до 2,5 млн. доларів інвестицій. Проект МАДЕМ не лише сприятиме залученню приватного сектору в альтернативну енергетику, перетворенню біоенергетики в сфері теплозабезпечення на вигідний бізнес, а й зменшить викиди СО2 в атмосферу і кардинально змінить ставлення громадськості до альтернативної енергетики.

А. Бабак виступила на конгресі "Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства-2013" з доповіддю "Результати проведеної оцінки готовності власників платити за енергоефективність будинків та прийнятних для них умов залучення фінансування".

За матеріалами сайту http://www.mdi.org.ua/

ОГОЛОШЕННЯ
     
Увага! Скликається сесія!

29 червня 2017 року о 09.00 годині у залі засідань міської ради скликається двадцять сьома сесія міської ради сьомого скликання. На порядку денному питання:

     
     
Запрошуємо усіх шанувальників оркестрової музики на цікавий концерт!

3 липня о 19.00 у районному будинку культури відбудеться концерт оркестру народних інструментів викладачів Миргородської дитячої музичної школи ім.А.П.Коломійця

     
     
Запрошуємо на святкування Івана Купала

6-го липня відбудеться святкування Івана Купала

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net