Военкомат Центр зайнятості АМУ
Двом миргородським спортсменам призначено президентську стипендію
2020-01-14

13 січня 2020 року Президент України Володимир Зеленський підписав Указ про призначення стипендій для видатних спортсменів з паралімпійських та дефлімпійських видів спорту. У списку стипендіатів з Полтавщини – два миргородських спортсмени-шахісти, а саме: Наталія Мироненко — дефлімпійська чемпіонка Європи з шахів та її тренер Валерій Яворовський.

Президентську стипендію призначено 14 полтавським паралімпійцям та дефлімпійцям. Видатні спортсмени отримуватимуть по 7 тисяч гривень.

Нагадаємо, що Наталія Мироненко - єдина спортсменка від Полтавщини на зимовій Дефлімпіаді-2019 здобула "золото" у командних шахах. 24 грудня 2019 року Наталія Мироненко стала "Людиною року-2019" у Миргороді, а 25 грудня 2019 року Президент нагородив її Орденом Княгині Ольги.

Валерій Яворовський тренер-викладач відділення  шахів  Миргородської дитячо-юнацької спортивної школи, арбітр ФІДЕ. 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Засідання земельної комісії

      08 липня 2020  року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань промисловості, приватизації, земельних ресурсів.

     
     
ОГОЛОШЕННЯ

ПРО ПРОВЕДЕННЯ УСТАНОВЧИХ ЗБОРІВ ДЛЯ ФОРМУВАННЯ СКЛАДУ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ВИКОНАВЧОМУ КОМІТЕТІ МИРГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

До уваги керівників громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації

     
     
Засідання бюджетної комісії

07 липня 2020 року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, інвестицій та підприємництва.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net