Военкомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Допомога учням
2018-12-13

Вибір професії – це одне із найскладніших питань, яке задають собі майбутні випускники. Адже це не лише вдале чи невдале рішення юності, а й подальша доля людини. Велика кількість випускників не завжди можуть самостійно, а головне правильно визначитися з майбутньою професією та навчальним закладом, до якого будуть вступати. А якщо ще дитина має певні обмеження пов’язані із здоров’ям, то відповісти на це запитання стає ще складнішим.

Саме тому 07 листопада 2018 року в приміщенні Миргородської міськрайонної філії Полтавського ОЦЗ відбулися заходи для учнів Миргородської спеціалізованої школи - інтернат для слабочуючих осіб.

Фахівці центру зайнятості Юрій Чухій та Оксана Березовець проінформували про потреби та особливості сучасного ринку праці нашого регіону. Особлива увага була приділена тим професіям, які будуть актуальними на ринку праці в найближчому майбутньому. Ознайомили присутніх з комплексом соціальних послуг, які надає Державна служба зайнятості. Учні отримали інформацію про навчальні заклади, де можна здобути омріяний фах, враховуючи особливості їхнього здоров’я.

Увага учнів акцентувалася на потреби регіонального ринку праці, позитивне ставлення до робітничих професій. В процесі проведених заходів було ознайомлено з типами професій, переглянуто 20 анімаційних відеороликів освітнього серіалу «ВИБІР ПРОФЕСІЇ».

Особливо зацікавили учнів діагностичні тести, які допомагають зорієнтуватися у власних професійних можливостях. Величезне захоплення викликало і перегляд успішних прикладів працевлаштування даної категорії осіб на підприємства в різні галузі економіки.

У дружній атмосфері час пройшов непомітно і всі залишилися задоволені. А саме головне учні отримали чимало корисної інформації, яка в майбутньому допоможе усвідомлено підійти до вибору професії.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Увага! Громадське обговорення!

До уваги мешканців Миргородської міської територіальної громади!

     
     
Запрошення до участі у Конкурсі щодо встановлення велопарковок

Запрошення до участі у Конкурсі щодо встановлення велопарковок

     
     
Громадські слухання

Запрошуємо до участі в громадських слуханнях мешканців сіл Дібрівка, Показове, Стовбине

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронне звернення

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net