Военкомат АМУ
ДЕСПРО виділить додаткові кошти на будівництво у Миргороді вуличних водогонів
2016-07-05

Із  ходом реалізації в Миргороді  проекту "Розвиток системи водопостачання в малих містах України" ознайомилися експерти  швейцарсько-українського   проекту ДЕСПРО " Підтримка децентралізації в Україні".  Нагадаємо, що  Миргород долучився до міжнародної ініціативи влітку минулого року. Проектом передбачено виділення коштів на співфінансування робіт з поліпшення системи централізованого водопостачання. На умовах співфінансування проект – влада – жителі пропонується освоїти 1,5 млн. грн. донорських коштів, що становить близько половини загальної вартості робіт. Ремонтні роботи виконує підприємство "Миргородводоканал". У рамках проекту передбачено будівництво вуличних  водогонів з доступом населення до якісної питної води на вулицях Єрківська, Ванди Василевської, Міжболотна, Стаднянська, Козацька, Петрівська, Красносільська, Ламана, Сластіона, Почапці.

За словами експерта Проекту Вячеслава Козака,  на сьогодні на вулицях Єрківській та Ванди Василевської водогони введено в експлуатацію, розроблена проектно-кошторисна документація для будівельних робіт по вулицях. Почапці і Петрівській. За період дії проекту освоєно  600 тис.грн., до кінця року  планують використати ще 900 тис.грн. Більше того, під час чергового візиту та спілкування експерта з  з фахівцями міської ради, підприємства "Миргородводоканал" та представниками вуличних комітетів, було досягнуто домовленості про виділення додаткових проектних коштів. Як зазначив Вячеслав Козак, передбачено, що в разі успішної реалізації ініціативи та оперативності виконання будівельних робіт, проект на третьому етапі готовий збільшити суму співфінансування та розширити перелік миргородських вулиць, де збудують водопровідні мережі.

Довідково:  DESPRO — це швейцарсько-український проект “Підтримка децентралізації в Україні”, який фінансується Швейцарською Конфедерацією через Швейцарське бюро співробітництва (ШБС/SDC) та впроваджується Швейцарським центром ресурсів та консультацій з питань розвитку (Skat).
   
  Проект передбачає три фази: фазу I (2007-2010), фазу II (2010-2013) та фазу III (2013-2017).
 
   

ОГОЛОШЕННЯ
     
Інформаційне повідомлення

про проведення громадського обговорення щодо назв міських парків та скверів:

     
     
До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

Оголошується конкурс проектів бізнес–планів представників малого та середнього бізнесу на отримання фінансової поворотної допомоги

     
     
Планові відключення електропостачання

Де у Миргороді не буде світла?

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net