Военкомат Центр зайнятості АМУ
День довкілля в мікрорайоні "Промисловий"
2017-04-11

З великою активністю попрацювали на загальноміському суботнику школярі школи №7 в парку відпочинку в авіамістечку. На чолі з директором школи Василевичем Володимиром Леонардовичем та вчителями вони продовжили підгрібати опале листя, аби парк мав охайний вигляд. Прямо на очах зростали купи сухого листя, а дітвора швидко переміщалась поміж дерев, як ті працьовиті мурашки. В той же час молодші класи трудились на подвір'ї школи.

В день довкілля людно було і біля будинку №110, де голова будинкому Сова Василь Федорович організував роботи з благоустрою прибудинкової території. Висаджували молоді берізки, ремонтували та фарбували лавочки, бордюри, згрібали торішнє листя.

Цього ж дня в авіамістечку активно попрацювали разом із своїми мешканцями і голови будинкомів Шапорда Тетяна Василівна (буд. №48), Мусієнко Анатолій Іванович (буд. №50).

Ось так, спільними зусиллями, покращимо довкілля, де ми живемо, працюємо і відпочиваємо.

 

Рада мікрорайону "Промисловий"

 

 

 

 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Міський голова звітуватиме про роботу за 2019 рік

24 січня 2020 року о 16.00 в залі засідань міської ради відбудеться звіт міського голови Сергія Соломахи про свою роботу, роботу міської ради та її виконавчих органів за минулий рік

     
     
До уваги банківських установ, підприємств та платників податків!

Фінансове управління повідомляє, що реквізити рахунків, які вводяться в дію з 03.01.2020 р. для зарахування податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів доступні на офіційній веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Полтавській області за адресою:

     
     
Відбудеться засідання громадської ради

23 січня 2020 року о 14:00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net