Военкомат Центр зайнятості АМУ
Толока в "Мінзаводському"
2019-04-22

20 квітня, як і по всьому місту, кипіла робота по прибиранню території і в мікрорайоні "Мінзаводський". Сонячного весняного ранку, в День благоустрою міста зібралися небайдужі мешканці мікрорайону "Мінзаводський" на толоку на пустирі між будинками по вул.Мічуріна 5-А та Шишацька 86-А.

Під веселу музику учасники толоки вирубували кущі, прибирали сміття, загрібали суху траву. Після завершення прибирання, організатори провели лотерею та пригостили смачною кашею. Потрудилися на славу. На своїй прибудинковій території прибирали і мешканці будинку по вул.Шишацькій, 119. Фарбували лавки, замітали, оформляли клумби, висаджували квіти.

До прибирання території також долучилися учні ПТУ №44. Рада мікрорайону дякує всім, хто приєднався до корисної справи. Закликаємо всіх містян не чекати змін, а починати змінюватись разом. Разом - ми сила!

ОГОЛОШЕННЯ
     
ОГОЛОШЕННЯ

ПРО ПРОВЕДЕННЯ УСТАНОВЧИХ ЗБОРІВ ДЛЯ ФОРМУВАННЯ СКЛАДУ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ВИКОНАВЧОМУ КОМІТЕТІ МИРГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

До уваги керівників громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації

     
     
Засідання земельної комісії

      08 липня 2020  року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань промисловості, приватизації, земельних ресурсів.

     
     
Засідання бюджетної комісії

07 липня 2020 року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, інвестицій та підприємництва.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net