Военкомат Центр зайнятості АМУ
Толока в "Мінзаводському"
2019-04-22

20 квітня, як і по всьому місту, кипіла робота по прибиранню території і в мікрорайоні "Мінзаводський". Сонячного весняного ранку, в День благоустрою міста зібралися небайдужі мешканці мікрорайону "Мінзаводський" на толоку на пустирі між будинками по вул.Мічуріна 5-А та Шишацька 86-А.

Під веселу музику учасники толоки вирубували кущі, прибирали сміття, загрібали суху траву. Після завершення прибирання, організатори провели лотерею та пригостили смачною кашею. Потрудилися на славу. На своїй прибудинковій території прибирали і мешканці будинку по вул.Шишацькій, 119. Фарбували лавки, замітали, оформляли клумби, висаджували квіти.

До прибирання території також долучилися учні ПТУ №44. Рада мікрорайону дякує всім, хто приєднався до корисної справи. Закликаємо всіх містян не чекати змін, а починати змінюватись разом. Разом - ми сила!

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги громадян, які перебувають на квартирному обліку

Із 1 жовтня по 31 грудня проводиться перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання у виконавчому комітеті Миргородської міської ради:

     
     
Про організацію звіту міського голови за 2019 рік

Розпочато підготовку по звітуванню міського голови про роботу  за 2019 рік. Відповідне розпорядження (№ 71-р) підписав міський голова Сергій Соломаха

     
     
Виїзні прийоми міського голови в радах мікрорайонів

Графік проведення виїзних прийомів міського голови в радах мікрорайонів:

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net