Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Ми пам’ять про них збережемо!
2020-05-09

9 травня для миргородців було і залишиться величним святом - Днем перемоги. Цьогоріч, через карантинні обмеження, вперше довелося змінити формат проведення заходу, але ветеранів не залишили без уваги. Сивочолих фронтовиків привітали вдома та передали їм подарункові набори у рамках міської акції "Ніхто не забутий, ніщо не забуте!". У кожному мікрорайоні до братських могил та обелісків поклали квіти представники влади та рад мікрорайонів, жителі. До Вічного вогню у Сквер Слави з квітами прийшли міський голова Сергій Соломаха, депутати міської ради, керівники підприємств, установ та організацій, миргородці.

За словами міського голови, 9 травня - пам'ятний день, який свято береже кожна родина, трепетно і щемливо передивляючись світлини із сімейних архівів. Друга світова війна не обминула жодної домівки, постукала горем до кожної хати. Нині нам важко уявити, як тоді вижили, вистояли люди. Минають роки, десятиліття, змінюються держави, уряди, багато про що ми забуваємо, але пам'ять про тих людей, які здобули перемогу, має жити вічно і передаватись з покоління в покоління.

Можна по-різному ставиться до Другої світової ї війни, по-різному її називати, але не піде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу - його битва, його перемога над нацизмом. І наша пам'ять - це лише маленька часточка великої данини пошани полеглим і сивочолим фронтовикам.

 Із Днем Перемоги, дорогі ветерани!

 Фотогалерея  "Ми пам’ять про них збережемо!"

ОГОЛОШЕННЯ
     
Перелік боржників до бюджету громади станом на 1 липня 2024 року!

За інформацією податкової служби, 5788 жителів громади станом на 1 липня 2024 року мають борг до бюджету громади, загальна сума якого складає близько 16,0 млн грн. 

Перевірити наявність боргу можна за посиланням.

     
     
Потреба у працівниках
Потреба у працівниках на 17 липня 2024 року
 
     
     
Затверджено технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок

Миргородська міська рада повідомляє, що рішенням п’ятдесят першої сесії Миргородської міської ради восьмого скликання від 12 липня 2024 року №196 "Про розгляд та затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок":

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]